Záhradná sedacia súprava s poduškami 2 ks čierna Dekorhome
369.00 €
Do obchodu
Zaobstarajte si našu elegantnú polyratanovú sedaciu súpravu a užívajte si svoj voľný čas vonku. Sedačky sa budú skvele vynímať na každom dvore, pri bazéne, na... Celý popis
Popis
Zaobstarajte si našu elegantnú polyratanovú sedaciu súpravu a užívajte si svoj voľný čas vonku. Sedačky sa budú skvele vynímať na každom dvore, pri bazéne, na záhrade a pod.
Sedacia súprava je vyrobená z odolného PE ratanu, ručne tkaného okolo oceľového rámu s práškovým nástrekom, je teda pevná, robustná a výborne odoláva rozmarom počasia. Ľahko sa tiež čistí, veľa toho vydrží a hodí sa na každodenné používanie. Široké podrúčky a silne polstrované podušky na sedák a operadlo vám pri sedení poskytnú maximálne pohodlie. Vyrovnávacie zariadenie zaručí stabilitu pohovky aj na nerovnom povrchu.
Balenie obsahuje 2 rohové pohovky, 2 podušky na sedák a 2 vankúše za chrbát.
Poznámka: Odporúčame vám súpravu za dažďa, snehu či mrazu prikryť.
Farba:čierna / čierne podušky
Materiál:oceľový rám s práškovým nástrekom / PE ratan
Rozmery rohovej pohovky:šírka: 72 cmhĺbka: 72 cmvýška: 63 cm
výška sedu: 33 cm
hrúbka podušky na sedák: 6 cmhrúbka podušky na operadlo: 15 cm
Hmotnosť:24,2 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x pravá rohová pohovka, 1 x ľavá rohová pohovka, 2 x poduška na sedák, 2 x vankúš za chrbát
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 33 cm |
| HMOTNOSŤ | 24,2 kg |
| ŠÍRKA | 145 cm |
| ŠÍRKA | 72 cm |
| VÝŠKA | 63 cm |
| HĹBKA | 72 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 2x poduška na operadlo |
| OBSAH SETU | 2x rohová pohovka |
| FARBA POŤAHU | Čierna |
| Hmotnosť | 24200.000g |