Záhradná sedacia súprava s baldachýnmi Dekorhome Čierna
1194.70 €
Do obchodu
Ako lepšie odmeniť seba a svoju rodinu ako veľmi pohodlnú vonkajšiu sedaciu súpravu? Táto elegantná ratanová súprava, vrátane zodpovedajúceho konferenčného... Celý popis
Popis
Ako lepšie odmeniť seba a svoju rodinu ako veľmi pohodlnú vonkajšiu sedaciu súpravu? Táto elegantná ratanová súprava, vrátane zodpovedajúceho konferenčného stolíka, mäkkých vankúšov a vankúšov a praktických baldachýnov, bude perfektnou voľbou pre úplné uvoľnenie a užívanie si krásneho počasia alebo na rozprávanie sa s rodinou alebo priateľmi na terase alebo záhrade.
Táto vonkajšia sedacia súprava je vybavená robustným oceľovým rámom, ktorý je vysoko odolný. Vďaka PE ratanu, odolnému voči vode a poveternostným vplyvom, je sedacia súprava odolná proti opotrebeniu, má ľahkú údržbu a je ideálna pre celoročné vonkajšie použitie. Konferenčný stolík má sklenenú dosku, ktorú je možné ľahko čistiť vlhkou handričkou. Sada verandového nábytku je ľahká a modulárna, takže je plne flexibilná a ľahko sa ňou pohybuje, aby zapadla do akéhokoľvek prostredia.
Sedacia súprava je dodávaná s pohodlnými poduškami na sedáky a operadlá. Živé červené vankúše vám dodajú do vonkajšieho priestoru trochu farby a poskytujú vám ďalšie pohodlie. Strecha vás nielen chráni pred slnkom, ale taktiež dodáva eleganciu vďaka svojmu výraznému vzhľadu.
Farba:antracit / červenáčierna / krémová / červenáhnedá / krémová / červená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / látka (100% polyester) / sklo / kov
Rozmery rohovej pohovky:šírka: 98 cmhĺbka: 71 cmvýška: 67 cm
Rozmery stredovej pohovky:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 67 cm
hĺbka sedu: 60 cmvýška sedu (bez podušky): 30 cm
hrúbka podušky: 7 cm
Rozmery stolíka:šírka: 88 cmhĺbka: 58 cmvýška: 28 cm
Celkové rozmery: 260 x 190 x 220 cm
Hmotnosť:89 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 6 x stredová pohovka, 2 x rohová pohovka, 1 x konferenčný stolík, 10 x poduška na operadlo, 5 x vankúš, 8 x poduška na sedák, 2 x baldachýn
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL ZASTREŠENIE | 100% Polyester |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ODOLNOSŤ PROTI DAŽĎU | Áno |
| FARBA ZASTREŠENIE | Biela |
| FARBA ZASTREŠENIE | Krémová |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Antracit |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Umelý kameň |
| HĹBKA STOLU | 58 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 30 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ŠÍRKA POHOVKY | 260 cm |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HMOTNOSŤ | 89 kg |
| ŠÍRKA | 260 cm |
| VÝŠKA STOLA | 28 cm |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | Baldachýn |
| OBSAH SETU | 8x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 5x vankúš |
| OBSAH SETU | 2x rohová pohovka |
| OBSAH SETU | 10x poduška na operadlo |
| OBSAH SETU | 6x středový díl pohovky |
| ŠÍRKA STOLA | 88 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| VÝŠKA | 220 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 190 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 220 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 89000.000g |