Záhradná sedacia súprava polyratan Sivá
3054.90 €
Do obchodu
Elegantná a moderná ratanová sedacia súprava je určená pre celú rodinu, pretože bez problémov pojme až 6 osôb. Sada obsahuje šesťmiestnu rohovú pohovku s... Celý popis
Popis
Elegantná a moderná ratanová sedacia súprava je určená pre celú rodinu, pretože bez problémov pojme až 6 osôb.
Sada obsahuje šesťmiestnu rohovú pohovku s univerzálnou orientáciou a veľký stôl s výškovým nastavením a doskou z tvrdeného skla.
Pohovka je vybavená funkciou nastavenia sklonu operadla. Vďaka tomuto riešeniu v kombinácii s mäkkými vankúšmi je každý okamih na terase skutočnou relaxáciou.
Nastavením sklonu operadla na pohovke, rovnako ako nastaviteľnou výškou dosky stola, je táto záhradná sada nábytku ideálna na stretnutie pri káve a pri rodinnej večeri. Svojim používateľom tiež vždy poskytne maximálne pohodlie. Pevná konštrukcia (hliníkové profily) v kombinácii s vysoko kvalitným ručne tkaným polyratanom zaručuje trvanlivosť nábytku a dlhú životnosť.
Pohodlne polstrované podušky aj vankúše majú impregnovaný poťah na zips, vďaka ktorému je možné poťahy kedykoľvek sňať a vyprať.
Farba:hnedá / hnedá melanžprírodná / hnedá melanžsivá / sivá melanž
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:hliníkové profily s práškovým nástrekom / umelý ratan / tvrdené sklo 5 mm
Rozmery stola:šírka: 139 cmhĺbka: 80 cmvýška: 52/74 cm
Rozmery ľavého a pravého dielu pohovky:šírka: 119 cmhĺbka: 77 cmvýška: 97 cm
Rozmery stredného dielu pohovky:šírka: 56 cmhĺbka: 77 cmvýška: 97 cm
Rozmery rohového dielu pohovky:šírka: 77 cmhĺbka: 77 cmvýška: 97 cm
hĺbka sedu: všetky segmenty 59 cmvýška sedu: všetky segmenty 35 cm
Vankúše:sedadlo 58,5 cm x 58 cm x 10 cm (6 ks)operadlo 58 cm x 59 cm x 14 cm (6 ks)
Súprava obsahuje:rohovú pohovku (4 segmenty)stôlvankúše podľa špecifikáciemontážna sada
Hmotnosť:84 kg
Dodávané v demonte.
POZOR: dekoratívne vankúšiky na fotografiách obrázkoch nie sú súčasťou sady a sú iba prvkom použitým na dekoráciu
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| VÝŠKA STOLA | 74 cm |
| VÝŠKA STOLA | 52 cm |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| POLOHOVACIE | Áno |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| ŠÍRKA | 139 cm |
| ŠÍRKA | 119 cm |
| VÝŠKA | 97 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 52 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| HĹBKA STOLU | 139 cm |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 6x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 6x poduška na operadlo |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| HĹBKA SEDU | 59 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| HĹBKA | 77 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| HĹBKA | 139 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA STOLA | 139 cm |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 84000.000g |