Záhradná sedacia súprava ľavý roh umelý ratan Sivá
2731.50 €
Do obchodu
Táto elegantná sedacia súprava pojme až 6 osôb. Zostava sa skladá zo stola a dvoch pohoviek, ktoré tvoria ľavý roh. Odolnosť zaisťuje hliníková konštrukcia s... Celý popis
Popis
Táto elegantná sedacia súprava pojme až 6 osôb. Zostava sa skladá zo stola a dvoch pohoviek, ktoré tvoria ľavý roh.
Odolnosť zaisťuje hliníková konštrukcia s práškovým nástrekom pokrytá ručne tkaným umelým ratanom.
O komfort používania sa starajú pohodlné silne polstrované vankúše a vysoké operadlá. Vankúše sú vyrobené z vysoko kvalitného polyesteru, ktorý zaručuje odolnosť voči nepriaznivým poveternostným vplyvom. Zips použitý u vankúšov umožňuje rýchle a ľahké sňatie a čistenie.
UPOZORNENIE: malé farebné vankúšiky uvedené na obrázkoch nepatria k sade a sú iba prvkom používaným na dekoráciu.
Farba:hnedá / hnedá melanžkrémová / béžová melanžsvetlosivá / sivá melanžsivá / sivá melanžprírodná / hnedá melanžbiela / sivá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:hliníkové profily / umelý ratan / sklo
Rozmery stola:šírka: 140 cmhĺbka: 80 cmvýška: 70 cm
Rozmery ľavého dielu pohovky:šírka: 180 cmhĺbka: 85 cmvýška: 100 cm
Rozmery pravého dielu pohovky:šírka: 200 cmhĺbka: 85 cmvýška: 100 cm
Ostatné rozmery:hĺbka sedu: 60 / 64 cm (s vankúšom / bez vankúša)výška sedu: 36 / 48 cm
výška operadla: 52 / 64 cm
Hmotnosť:86 kg
Súprava obsahuje:2x pohovka1x stôlvankúšemonážne skrutkykľúč
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Krémová |
| FARBA | Cappuccino |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HMOTNOSŤ | 86 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| VÝŠKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLA | 70 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 100 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 2x pohovka |
| OBSAH SETU | 7x vankúš |
| OBSAH SETU | 6x poduška na sedák |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| ŠÍRKA POHOVKY | 200 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 180 cm |
| SNÍMATEĽNÝ POŤAH | Áno |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 140 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| HĹBKA | 85 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 85 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 86000.000g |