Záhradná sedacia súprava JACKSON Rojaplast
550.40 €
Do obchodu
Luxusná súprava s hliníkovou konštrukciou, ktorá je pokrytá sivou práškovou farbou. Podušky majú výplň z 10 cm hrubého molitanu a sú potiahnuté odolnou... Celý popis
Popis
Luxusná súprava s hliníkovou konštrukciou, ktorá je pokrytá sivou práškovou farbou.
Podušky majú výplň z 10 cm hrubého molitanu a sú potiahnuté odolnou polyesterovou látkou o gramáži 230g/m2. Podsedáky aj vankúše sú vybevené zipsami, takže je možné poťah zložiť a vyprať.
Súprava v modernom dizajne má skutočne veľmi široké využitie. Je vhodná pre vnútorné aj vonkajšie priestory, záhrady, terasy, zimné záhrady či balkóny.
Jednoduché zostavenie a zloženie. V zloženom stave zaberie minimum miesta.
Farba:sivá / sivobéžová taupe
Materiál:práškovo lakovaný hliník / látka (230g/m2 polyester) / molitan
Rozmery stola:šírka: 68 cmhĺbka: 42 cmvýška: 52 cm
Rozmery pohovky s operadlami:šírka: 125 cmhĺbka: 68 cmvýška: 60 cm
Rozmery lavičky:šírka: 120 cmhĺbka: 65 cmvýška: 30 cm
Nosnosť stola:80 kg
Nosnosť pohovky:250 kg
Nosnosť lavičky:100 kg
Hmotnosť:37 kg
Balenie obsahuje:1x stolík1x pohovka1x lavica4x podušky
Dodávané v demonte.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Cappuccino |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| HMOTNOSŤ | 37 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Hliník |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| NOSNOSŤ | 80 kg |
| NOSNOSŤ | 250 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 125 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x lavica |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 2x poduška na operadlo |
| ŠÍRKA STOLA | 68 cm |
| VÝŠKA STOLA | 52 cm |
| VÝŠKA LAVIČKY | 30 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 52 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 42 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| HĹBKA | 68 cm |
| HĹBKA STOLU | 42 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA POHOVKY | 68 cm |
| ŠÍRKA LAVIČKY | 120 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 60 cm |
| HĹBKA LAVIČKY | 65 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 125 cm |
| Hmotnosť | 37000.000g |