Záhradná sedacia súprava HWC-E17 Sivá
886.10 €
Do obchodu
Táto polkruhová záhradná sedacia súprava sa dokonale hodí do akéhokoľvek prostredia. Kombinácia rôznych farieb sedacích vankúšov a dekoračných vankúšikov... Celý popis
Popis
Táto polkruhová záhradná sedacia súprava sa dokonale hodí do akéhokoľvek prostredia. Kombinácia rôznych farieb sedacích vankúšov a dekoračných vankúšikov dopĺňa elegantný celkový vzhľad, či už je súprava umiestnená na terase, v zimnej záhrade alebo v relaxačnej oblasti. Jednotlivé prvky je možné ľubovoľne kombinovať a prispôsobiť tak súpravu konkrétnemu priestoru či príležitosti.
Materiál polyratan je obľúbený vďaka svojej odolnosti a nízkym nárokom na údržbu. Vyzerá ako tradičný ratan, ale je oveľa odolnejšie a nie je náchylný na trhanie.
Poznámka: Počas zimy odporúčame súpravu skladovať na chránenom mieste.
Farba:čierna / sivá / červenásivá / tmavosivá / béžová
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / kov / látka (100% polyester) / sklo
Rozmery stolíka:šírka: 75 cmhĺbka: 75 cmvýška: 29 cm
Rozmery:šírka: 270 cmhĺbka: 140 cmvýška: 59 cm
hĺbka sedu: 58 cmvýška sedu: 28 cm
výška opierky chrbta: 30 cmhrúbka podušiek: 6 cm
Hmotnosť:45 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 5 x pohovka, 5 x vankúš, 5 x poduška na sedák, 5 x poduška na operadlo
Parametre
| FARBA | Červená |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 45 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| DEKOR | Umelý ratan |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| HĹBKA STOLU | 75 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 2x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x lavica |
| OBSAH SETU | 5x vankúš |
| OBSAH SETU | 5x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 3x stredový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 5x poduška na operadlo |
| VÝŠKA | 59 cm |
| VÝŠKA | 29 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 75 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HĹBKA POHOVKY | 140 cm |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Áno |
| PRIEMER OTVORU | 4,5 cm |
| ŠÍRKA | 270 cm |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| VÝŠKA STOLA | 29 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| HĹBKA | 140 cm |
| VÝŠKA SEDU | 28 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 270 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 59 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 45000.000g |