Záhradná sedacia súprava GH345168
30.00 €
Do obchodu
Rohová záhradná sedacia súprava pre 5 ľudí v sebe spája pohodlie a eleganciu. Bude sa skvele hodiť na veľkú terasu alebo do záhrady a umožní vám vytvoriť... Celý popis
Popis
Rohová záhradná sedacia súprava pre 5 ľudí v sebe spája pohodlie a eleganciu. Bude sa skvele hodiť na veľkú terasu alebo do záhrady a umožní vám vytvoriť pohodlný kút na odpočinok. Zostava sa skladá z rohovej pohovky s vankúšmi a stolíka.
Na výrobu rohovej sedacej súpravy boli použité starostlivo vybrané, pevné materiály. Nohy nábytku a rám sú vyrobené z práškovo lakovaného hliníka, zatiaľ čo dosky sú vyrobené z hliníkového panelu pripomínajúceho drevo. Vďaka tomu vám bude zostava slúžiť dlhé roky a pritom si zachová atraktívny a estetický vzhľad.
Výhodou setu sú aj tlmené farby. Prvky imitujúce drevo sú svetlo hnedé, mäkké vankúše - tmavo šedé a nohy a rám sú ponechané v sýto čiernej. Táto kombinácia dokonale zapadá do aktuálnych trendov a navyše vám umožní ľahko udržovať súpravu v čistote.
Farba:antracit / šedá / hnedá
Materiál:práškovo lakovaný hliník / látka
Rozmery:šírka: 248 cmhĺbka: 248 cmvýška: 80 cm
hĺbka sedu: 50 cm (s poduškou)výška sedu: 39 cm (s poduškou)
Rozmery stola:šírka: 76 cmhĺbka: 76 cmvýška: 35 cmhrúbka dosky: 1,4 cmhmotnosť: 8 kg
Rozmery bočného segmentu:šírka: 171 cmhĺbka: 77 cmvýška: 80 cmhmotnosť: 11,5 kg
Rozmery rohového segmentu:šírka: 248 cmhĺbka: 77 cmvýška: 80 cmhmotnosť: 18 kg
Hmotnosť:52,6 kg
Balenie obsahuje:1x stôl1x bočný segment1x rohový segmentpodušky + upevňovacia páska (suchý zips)montážna sada
Dodávané v demonte.
Parametre
| TYP STOLA | Záhradný |
|---|---|
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Hliník |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| ŠÍRKA | 171 cm |
| ŠÍRKA | 248 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 5x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 1x rohový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 6x poduška na operadlo |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| OPIERKY RUK | Nie |
| HĹBKA | 76 cm |
| HĹBKA | 248 cm |
| HĹBKA | 78 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 200 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 138 cm |
| HMOTNOSŤ | 52,6 kg |
| HRÚBKA DOSKY | 1,4 cm |
| Hmotnosť | 53000.000g |