Záhradná sedacia súprava EMMA 6 SEATERS CORNER Keter
377.60 €
Do obchodu
EMMA 6 SEATERS CORNER + ORLANDO TABLE je moderná súprava v imitácii ratanu, ktorá skvele vynikne v modernom aj retro štýle bývania. Set sa skladá z veľkej... Celý popis
Popis
EMMA 6 SEATERS CORNER + ORLANDO TABLE je moderná súprava v imitácii ratanu, ktorá skvele vynikne v modernom aj retro štýle bývania.
Set sa skladá z veľkej rohovej sofa a stola. Produkt je dodávaný s pohodlnými poduškami v štýlových farbách.
Ľahká a stabilná konštrukcia nábytku sa skvele hodí do exteriéru aj interiéru. Set je veľmi ľahký na údržbu.
Výrobok je vysoko odolný proti UV lúčom a poveternostným vplyvom.
Farba:grafit / sivá
Materiál:lisovaný plast / látka
Rozmery stolíka:šírka: 79 cmhĺbka: 59 cmvýška: 43 cmnosnosť: 50 kg
Rozmery pohovky:šírka: 180 / 230 cmhĺbka: 65 cmvýška: 74 cmnosnosť: 6 x 110 kg
Hmotnosť:40 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 1 x rohová pohovka
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| HMOTNOSŤ | 40 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA STOLA | 43 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 79 cm |
| HĹBKA STOLU | 59 cm |
| NOSNOSŤ | 50 kg |
| NOSNOSŤ | 660 kg |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ŠÍRKA | 230 cm |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| ŠÍRKA | 79 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| DEKOR | Grafit |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 1x rohová pohovka |
| HĹBKA | 59 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| Hmotnosť | 40000.000g |