Záhradná sedacia súprava Dekorhome Čierna / sivá
1262.90 €
Do obchodu
Táto elegantná sedacia súprava pojme až 8 osôb. Zostava sa skladá zo stola, dvoch pohoviek, ktoré tvoria ľavý roh a lavice. Odolnosť zaisťuje hliníková... Celý popis
Popis
Táto elegantná sedacia súprava pojme až 8 osôb. Zostava sa skladá zo stola, dvoch pohoviek, ktoré tvoria ľavý roh a lavice.
Odolnosť zaisťuje hliníková konštrukcia s práškovým nástrekom pokrytá umelým ratanom. Na doske stola je tvrdené sklo.
O komfort používania sa starajú pohodlné silne polstrované vankúše a vysoké operadlá. Zips použitý pri polstrovaní umožňuje rýchle a ľahké sňatie a čistenie.
Farba:šedáčierna / šedá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:oceľ / umelý ratan / sklo
Rozmery stola:šírka: 145 cmhĺbka: 80 cmvýška: 71 cm
Rozmery ľavého dielu pohovky:šírka: 167 cmhĺbka: 66 cmvýška: 74 cm
Rozmery pravého dielu pohovky:šírka: 175 cmhĺbka: 66 cmvýška: 74 cm
výška sedu: 40 cmvýška operadla: 36 cmhrúbka podušiek: 6 cmRozmer lavice:šírka: 120 cmhĺbka: 35 cmvýška: 39 cm
Hmotnosť:70 kg
Sada obsahuje: 2x pohovka, 1x stôl, 1x lavica, 7x vankúš, 3 x podsedák
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| VÝŠKA | 39 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ŠÍRKA | 175 cm |
| ŠÍRKA | 167 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 145 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 167 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 74 cm |
| VÝŠKA STOLA | 71 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 2x pohovka |
| OBSAH SETU | 7x vankúš |
| OBSAH SETU | 3x poduška na sedák |
| ŠÍRKA STOLA | 145 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Ľavá |
| SNÍMATEĽNÝ POŤAH | Áno |
| HĹBKA | 66 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| HMOTNOSŤ | 70 kg |
| HĹBKA POHOVKY | 66 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna / sivá |
| Hmotnosť | 70000.000g |