Záhradná sedacia súprava D2849 čierna Dekorhome
551.60 €
Do obchodu
Rohová záhradná sedacia súprava sa skladá z 2 dlhých sedacích prvkov (175 cm + 165 cm), 6 odnímateľných podušiek, 7 chrbtových vankúšov a stolíka. Roh je... Celý popis
Popis
Rohová záhradná sedacia súprava sa skladá z 2 dlhých sedacích prvkov (175 cm + 165 cm), 6 odnímateľných podušiek, 7 chrbtových vankúšov a stolíka.
Roh je možné zostaviť na ľavú aj pravú stranu.
Polyratan je odolný voči poveternostným vplyvom je odolný voči nečistotám, UV žiareniu a obzvlášť ľahko sa udržuje. Vďaka tomu je sedacia súprava vhodná do interiéru aj exteriéru. Dve pohovky na pevnom oceľovom ráme s práškovým nástrekom vydržia náročné používanie.
Stolová doska je vyrobená z veľmi robustnej a odolnej drevoplastovej WPC zmesi so vzhľadom dreva. Váš nábytok je dobre chránený pred vetrom a počasím.
20 cm hrubé chrbtové vankúše a 7 cm silné spojené sedáky zaisťujú dokonalý komfort sedenia. Odnímateľné poťahy sú vodoodpudivé; vďaka tomu nie sú tekutiny okamžite absorbované a dajú sa ľahko a bez zanechania zvyškov zotrieť. Poťahy sú vybavené praktickým skrytým zipsom, možno ich ľahko sňať a prať v práčke na 30 ° C, pokiaľ sú silne znečistené.
Farba:čierna / krémová
Materiál:PE ratan / oceľový rám s práškovým nástrekom / 100% polyester / WPC
Rozmery pohovky:šírka: 165 / 175 cmhĺbka: 66 cmvýška: 73 cm
hrúbka podušky na sedák: 7 cmhrúbka podušky na operadlo: 20 cm
Rozmery stola:šírka: 130 cmhĺbka: 66 cmvýška: 70 cm
Dodávané v demonte.
Obsah setu:1 x stôl2 x pohovka6 x poduška na sedák7 x poduška na operadlo
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Krémová |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | WPC (drevoplast) |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 130 cm |
| ŠÍRKA | 175 cm |
| ŠÍRKA | 165 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 2x pohovka |
| OBSAH SETU | 6x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 7x poduška na operadlo |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| VÝŠKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 66 cm |
| HĹBKA | 66 cm |
| HĹBKA | 73 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| MATERIÁL DOSKY | WPC (drevoplast) |
| Hmotnosť | 65000.000g |