Záhradná sedacia súprava D1075 akácie Dekorhome
551.50 €
Do obchodu
Štýlový záhradný salónik z agátového dreva s miestom až pre 4 osoby. Táto príjemná sedacia súprava vyrobená z masívneho akáciového dreva z udržateľného... Celý popis
Popis
Štýlový záhradný salónik z agátového dreva s miestom až pre 4 osoby.
Táto príjemná sedacia súprava vyrobená z masívneho akáciového dreva z udržateľného lesníctva s certifikáciou FSC® sa skladá zo stola, dvoch kresiel a lavice. Záhradný set je vybavený 20 cm silnými poduškami na operadlo a 9,5 cm silnými sedákmi v krémovej farbe.
Komfortná sedacia zostava ponúka priestor pre 4 osoby a je vhodná pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Vďaka flexibilným možnostiam inštalácie sa táto odpočinková zostava určite zmestí napríklad na vašu terasu alebo do zimnej záhrady.
Snímateľné poťahy na zips sú elegantne zakončené bez všitých gombíkov, čo umožňuje poťahy sňať av prípade potreby vyprať.
Poťahy sú navyše vodoodpudivé, čo znamená, že tekutiny sa okamžite nevstrebávajú a dajú sa ľahko a bez zanechania zvyškov zotrieť.
Farba:akácia / antracit
Materiál:masívne akáciové drevo / látka 100% polyester
Rozmery stola:šírka: 110 cmhĺbka: 52 cmvýška: 45 cm
Rozmery kresla:šírka: 50 cmhĺbka: 75 cmvýška: 77 cm
Rozmery lavice:šírka: 113 cmhĺbka: 75 cmvýška: 77 cm
Maximálna nosnosť:lavica: do 300 kgkreslo: do 160 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| ŠÍRKA | 113 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HĹBKA SEDU | 70 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 52 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| Hmotnosť | 35000.000g |