Záhradná sedacia súprava ALENA Dekorhome
663.20 €
Do obchodu
Sedacia súprava sa bude skvele hodiť ako do vašej obývačky, tak aj do altánku. Táto sedacia súprava je pokrytá prírodným ratanom, ktorý nielen, že dobre... Celý popis
Popis
Sedacia súprava sa bude skvele hodiť ako do vašej obývačky, tak aj do altánku.
Táto sedacia súprava je pokrytá prírodným ratanom, ktorý nielen, že dobre vyzerá, ale je tiež veľmi odolný. Ratan má pekný prirodzený vzhľad a je príjemný na dotyk. Okrem toho je tiež zaujímavo prepletený. Nohy sedačky sú vyrobené z vysoko kvalitného mahagónu. Pohodlné vankúšiky vyzerajú útulne. Celá súprava tak do vašej izby vnesie vidiecke kúzlo. Jej montáž je veľmi jednoduchá.
Farba:krémová / hnedá / čierna
Materiál:látka (Bavlna: 80%, Polyester: 20%) / pena / prírodný ratan / mahagónové a mangovníkové drevo
Rozmery rohovej pohovky:šírka: 65 cmhĺbka: 65 cmvýška: 63 cm
Rozmery stredovej pohovky:šírka: 65 cmhĺbka: 65 cmvýška: 63 cm
Rozmery taburetu:šírka: 65 cmhĺbka: 65 cmvýška: 38 cm
Rozmery stolíka:šírka: 45 cmhĺbka: 45 cmvýška: 30 cm
Hmotnosť:73 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 2 x rohová pohovka, 1 x stredová pohovka, 1 x taburet, 1 x konferenčný stolík, 3 x poduška na sedák, 3 x vankúš na operadlo, 1 x poduška na taburet, 2 x vankúš
Parametre
| TYP STOLA | Záhradný |
|---|---|
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| HMOTNOSŤ | 73 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Ratan |
| MATERIÁL | Bavlna |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| ŠÍRKA | 195 cm |
| VÝŠKA SEDU | 38 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 65 cm |
| HĹBKA TABURETU | 65 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 65 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 195 cm |
| DEKOR | Prírodný ratan |
| OBSAH SETU | 1x taburet |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 2x vankúš |
| OBSAH SETU | 4x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 1x stredový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 2x rohová pohovka |
| OBSAH SETU | 3x poduška na operadlo |
| ŠÍRKA STOLA | 45 cm |
| VÝŠKA STOLA | 30 cm |
| HĹBKA STOLU | 45 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 38 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| VÝŠKA TABURETU | 38 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA POHOVKY | 65 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 63 cm |
| Hmotnosť | 73000.000g |