Záhradná sedacia súprava 9 ks VERONIKA Dekorhome Čierna
730.90 €
Do obchodu
Vytvorte si harmonické a pôsobivé záhradné posedenie, o akom ste vždy snívali, s našou záhradnou sedacou súpravou. Doprajte si pohodové slnečné popoludnie... Celý popis
Popis
Vytvorte si harmonické a pôsobivé záhradné posedenie, o akom ste vždy snívali, s našou záhradnou sedacou súpravou. Doprajte si pohodové slnečné popoludnie alebo letné večery s rodinou a priateľmi na tomto sete záhradného nábytku.
Súprava sa skladá z 9 dielov, ktoré môžete vzájomne presúvať a kombinovať podľa vašich predstáv. Nábytok je vyrobený z odolného polyratanu, ručne vypletaného na práškovo lakovaný oceľový rám. Je preto pevný, robustný a klimaticky odolný. PE ratan vzdoruje všetkým rozmarom počasia, ľahko sa čistí a veľa toho vydrží, takže môžete sedaciu súpravu pokojne používať každý deň. Husto polstrované podušky a extra hlboké moderné sedáky vás budú lákať na príjemnú relaxáciu. Konferenčný stolík je ideálny na odkladanie jedla a nápojov na dosah ruky. Odľahčená a modulárna konštrukcia uľahčuje premiestňovanie a prestavovanie všetkých častí záhradného nábytku.
Poznámka: Odporúčame súpravu v daždi, snehu a mraze prikryť.
Farba:čierna / čiernačierna / krémovo bielasivá / antracithnedá / krémovo biela
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / oceľ / látka (100% polyester)
Rozmery rohovej pohovky:šírka: 69 cmhĺbka: 69 cmvýška: 69 cm
Rozmery stredovej pohovky:šírka: 57 cmhĺbka: 69 cmvýška: 69 cm
šírka sedu: 57 cmhĺbka sedu: 57 cmvýška sedu: 35 cm
Rozmery stolíka:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 35 cm
Hmotnosť:58,5 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 5 x stredová pohovka, 2 x rohová pohovka, 2 x čajový stolík, 7 x poduška na sedák, 9 x vankúš za chrbát
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Univerzálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 29 kg |
| TVAR | Štvorcový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| OBSAH SETU | 9x vankúš |
| OBSAH SETU | 5x stredový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 2x rohová pohovka |
| OBSAH SETU | 7x poduška na sedák |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 69 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 69 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ŠÍRKA SEDU | 57 cm |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| MATERIÁL DOSKY | Umelý ratan |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 58500.000g |