Záhradná sedacia súprava 9 ks IRENA Dekorhome Antracit / sivá
1014.60 €
Do obchodu
S touto záhradnou sedacou súpravou môžete v kľude odpočívať a užívať si krásne počasie, rozprávať sa s rodinou a priateľmi alebo si na chvíľku zdriemnuť.... Celý popis
Popis
S touto záhradnou sedacou súpravou môžete v kľude odpočívať a užívať si krásne počasie, rozprávať sa s rodinou a priateľmi alebo si na chvíľku zdriemnuť.
Záhradná sedacia súprava je vyrobená z masívneho borovicového dreva, ktoré je pevné a zaručuje výbornú stabilitu. Podušky vám poskytnú maximálne pohodlie. Pohovku môžete navyše skombinovať s ďalšími modulárnymi segmentmi a vytvoriť si tak sedaciu súpravu presne podľa vašich predstáv!
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:prírodné drevo / krémováprírodné drevo / sivábiela / antracitsivá / antracithnedá / krémováčierna / antracit
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívna borovica / textil (100% polyester)
Rozmery rohovej pohovky:šírka: 63,5 cmhĺbka: 63,5 cmvýška: 62,5 cm
Rozmery podnožky / stolíka:šírka: 63,5 cmhĺbka: 63,5 cmvýška: 28,5 cm
rozmery podušky na sedák: 60 x 60 x 5 cm (Š x H x T)rozmery podušky na operadlo: 60 x 32 x 5 cm (Š x H x T)
Hmotnosť:108,5 kg
Balenie obsahuje: 8 x rohová pohovka, 1 x podnožka/stolík, 9 x poduška na sedák, 16 x poduška na operadlo / podrúčku
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| DEKOR | Borovica |
| DEKOR | Antracit |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Nie |
| OBSAH SETU | 1x podnožka |
| OBSAH SETU | 9x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 8x rohová pohovka |
| OBSAH SETU | 16x poduška na opěradlo |
| ŠÍRKA | 63,5 cm |
| VÝŠKA | 62,5 cm |
| VÝŠKA | 28,5 cm |
| HĹBKA | 63,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 108,5 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Antracit / sivá |
| Hmotnosť | 108500.000g |