Záhradná sedacia súprava 9 ks Dekorhome
1385.30 €
Do obchodu
Táto záhradná sedacia súprava ponúka množstvo miesta na posedenie na vašej záhrade alebo terase a zároveň so sebou prináša moderný dizajn a klasickú... Celý popis
Popis
Táto záhradná sedacia súprava ponúka množstvo miesta na posedenie na vašej záhrade alebo terase a zároveň so sebou prináša moderný dizajn a klasickú eleganciu.
Záhradná sedacia súprava je vyrobená z vodeodolného polyratanu, ktorý sa ľahko udržuje čistý. Je pevná a odolná a vhodná na každodenné vonkajšie použitie. Sada obsahuje mimoriadne pohodlné, silne polstrované podušky na sedáky a vankúše za chrbát, ktoré vám umožnia užívať si rovnaké pohodlie ako vo vašej obývačke. Polyesterové poťahy sú nenáročné na údržbu a dajú sa jednoducho sňať a vyprať. Polyratanová súprava je veľmi flexibilná, môžete ju teda ľahko prestavať tak, aby krásne zapadla do každého prostredia.
Poznámka: Odporúčame súpravu v daždi, snehu a mraze prikryť.
Farba:sivá
Materiál:umelý ratan / sklo / oceľ / látka (100% polyester)
Rozmery rohovej pohovky:šírka: 72 cmdĺžka: 72 cmvýška: 63 cm
šírka sedu: 62 cmhĺbka sedu: 62 cmvýška sedu: 33 cm
Rozmery stredovej pohovky:šírka: 68 cmdĺžka: 72 cmvýška: 63 cm
šírka sedu: 68 cmhĺbka sedu: 62 cmvýška sedu: 33 cm
Rozmery kresla:šírka: 80 cmdĺžka: 72 cmvýška: 63 cm
šírka sedu: 60 cmhĺbka sedu: 62 cmvýška sedu: 33 cm
Rozmery stolíka:šírka: 100 cmdĺžka: 60 cmvýška: 33 cm
hrúbka podušiek na sedák: 6 cmhrúbka podušiek na operadlo: 15 cm
Hmotnosť:113 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| NOHY STOLA | Atypické |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 8x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 3x rohový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 4x rovný diel pohovky |
| OBSAH SETU | 11x poduška na operadlo |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 62 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 80 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 72 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 68 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 63 cm |
| VÝŠKA STOLA | 33 cm |
| VÝŠKA SEDU | 33 cm |
| VÝŠKA SEDU | 32 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| HĹBKA KRESLA | 72 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| HMOTNOSŤ | 113 kg |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| ŠÍRKA | 72 cm |
| VÝŠKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 33 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 72 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 60 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 68 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 62 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 72 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 63 cm |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| Hmotnosť | 112900.000g |