Záhradná sedacia súprava 8 ks polyratan Dekorhome Hnedá
638.80 €
Do obchodu
Vytvorte si harmonické a pôsobivé záhradné posedenie, o akom ste vždy snívali, s našou záhradné sedacou súpravou. Doprajte si pohodová slnečnej popoludní... Celý popis
Popis
Vytvorte si harmonické a pôsobivé záhradné posedenie, o akom ste vždy snívali, s našou záhradné sedacou súpravou. Doprajte si pohodová slnečnej popoludní alebo letné večery s rodinou a priateľmi na tejto modulárnej sedacej súprave.
Súprava sa skladá z 8 dielov, ktoré môžete vzájomne premiestňovať a kombinovať podľa vašich predstáv. Nábytok je vyrobený z odolného polyratanu, vypletaného na práškovo lakovaný oceľový rám. Celá súprava je teda pevná a robustná a skvele vzdoruje klimatickým vplyvom. Naviac sa ľahko čistí, má veľkú výdrž a môžete ju pokojne používať každý deň.
Husto polstrované podušky a extra hlboké moderné sedáky priamo vyzývajú k príjemnej relaxácii. Sedacia súprava má tiež odľahčenú a modulárnej konštrukcii, takže ju možno bez námahy presúvať a prestavovať.
Balenie obsahuje 3 rohové pohovky, 3 stredové pohovky, 1 konferenčný stolík, 1 podnožku, 9 vankúšov za chrbát a 7 podušiek na sedák. Odporúčame ratanovú súpravu v daždi, snehu a mrazu prikryť.
Farba:čierna / čiernačierna / krémovo bielasivá / tmavosiváhnedá / krémovo biela
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:polyratan / oceľ / 100% polyester
Rozmery stolíka:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 35 cm
Rozmery rohové pohovky:šírka: 69 cmhĺbka: 69 cmvýška: 67 cm
šírka sedu: 57 cmhĺbka sedu: 57 cmvýška sedu: 35 cm
Rozmery stredovej pohovky:šírka: 57 cmhĺbka: 69 cmvýška: 67 cm
šírka sedu: 57 cmhĺbka sedu: 57 cmvýška sedu: 35 cm
Rozmery opierky nôh:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 35 cm
Hmotnosť:54 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| HMOTNOSŤ | 54 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 69 cm |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 35 cm |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 67 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 60 cm |
| VÝŠKA STOLA | 35 cm |
| OBSAH SETU | 1x taburet |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 9x vankúš |
| OBSAH SETU | 3x rohový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 7x poduška |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA KRESLA | 69 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| VÝŠKA POHOVKY | 67 cm |
| HĹBKA TABURETU | 60 cm |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| VÝŠKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 69 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 60 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 57 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 57 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 69 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 54100.000g |