Záhradná sedacia súprava 8 ks LENKA Dekorhome Tmavosivá
1252.70 €
Do obchodu
Na tejto záhradnej sedacej súprave si môžete skvele oddýchnuť, užívať si krásne počasie, zdriemnuť sa alebo sa rozprávať s rodinou či priateľmi. Nadčasový... Celý popis
Popis
Na tejto záhradnej sedacej súprave si môžete skvele oddýchnuť, užívať si krásne počasie, zdriemnuť sa alebo sa rozprávať s rodinou či priateľmi. Nadčasový latkový dizajn nábytku vnesie na vašu záhradu, terasu alebo verandu rustikálne kúzlo.
Záhradný nábytok je zhotovený z masívneho akáciového dreva, je preto mimoriadne odolný a výborne vzdoruje rozmarom počasia. V kombinácii so silne polstrovanými poduškami vám navyše súprava poskytne maximálne pohodlie. Môžete ju tiež kombinovať s ďalšími modulárnymi dielmi a vytvoriť si tak záhradnú sedaciu súpravu podľa vašich predstáv!
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:krémová / hnedátmavosivá / hnedá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne akáciové drevo / látka (100% polyester)
Rozmery stolíka / podnožky (bez podušky):šírka: 68 cmhĺbka: 68 cmvýška: 30 cm
Rozmery stredovej pohovky:šírka: 68 cmhĺbka: 68 cmvýška: 60 cm
Rozmery rohovej pohovky:šírka: 68 cmhĺbka: 68 cmvýška: 60 cm
šírka sedu: 62 cmhĺbka sedu: 62 cmvýška sedu: 30 cm
hrúbka podušky: 6 cm
Hmotnosť:111 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 2 x rohová pohovka, 4 x stredová pohovka, 1 x podnožka, 1 x stôl, 7 x poduška na sedák, 8 x poduška na operadlo
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
|---|---|
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Univerzálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| HĹBKA SEDU | 62 cm |
| OBSAH SETU | 1x taburet |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 2x rohová pohovka |
| OBSAH SETU | 4x stredová pohovka |
| OBSAH SETU | 7x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 8x poduška na operadlo |
| VÝŠKA SEDU | 30 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| HĹBKA | 68 cm |
| HMOTNOSŤ | 111 kg |
| ŠÍRKA SEDU | 62 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavosivá |
| Hmotnosť | 111000.000g |