Záhradná sedacia súprava 8 ks Dekorhome Sivá
1033.10 €
Do obchodu
Táto polyratanová sedacia súprava je zložená z 2 rohových pohoviek, 3 stredových pohoviek, 1 konferenčného stolíka, 2 polkruhových stoličiek, 5 výrazných... Celý popis
Popis
Táto polyratanová sedacia súprava je zložená z 2 rohových pohoviek, 3 stredových pohoviek, 1 konferenčného stolíka, 2 polkruhových stoličiek, 5 výrazných červených vankúšov a 14 podušiek. Pomôže vám vytvoriť štýlové posedenie na vašej záhrade či terase.
Vďaka vodeodolnému PE ratanu sa záhradná sedacia súprava ľahko čistí, je pevná a vhodná na každodenné vonkajšie použitie. Oceľové rámy s práškovým nástrekom zaisťujú dlhú životnosť a stabilitu tejto súpravy. Je tiež veľmi ľahká a jej modulárne diely môžete jednoducho kombinovať v rôznych konfiguráciách. Súčasťou tejto súpravy sú tiež mimoriadne pohodlné, silne polstrované podušky na sedáky a vankúše za chrbát, ktoré vám umožnia užívať si maximálne pohodlie. Polyesterový poťah je nenáročný na údržbu a je ľahké ho sňať a vyprať. Zostavenie tejto súpravy je jednoduché.
Poznámka: Odporúčame súpravu za dažďa, snehu a mrazu prikryť, aby vám dlhšie vydržala.
Farba:sivá / červenáčierna / krémová / červenáhnedá / krémová / červená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / látka (100% polyester) / sklo / kov
Rozmery pohovky:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 54 cm
Rozmery stredovej pohovky:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 54 cm
šírka sedu: 59 cmhĺbka sedu: 59 cmvýška sedu (bez podušky): 26 cm
hrúbka podušky: 6 cm
Rozmery taburetu:šírka: 70 cmhĺbka: 35 cmvýška: 26 cm
Rozmery stolíka:šírka: 74 cmhĺbka: 74 cmvýška: 26 cmCelkové rozmery: 243,5 x 243,5 x 53,5 cm
Hmotnosť:61 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 2 x rohová pohovka, 3 x stredová pohovka, 1 x konferenčný stolík, 2 x Polkruhový taburet, 5 x červený vankúš, 14 x poduška
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 61 kg |
| TVAR | Štvorcový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 74 cm |
| ŠÍRKA | 243,5 cm |
| OBSAH SETU | 2x taburet |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 5x vankúš |
| OBSAH SETU | 2x rohová pohovka |
| OBSAH SETU | 3x stredový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 7x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 7x poduška na operadlo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| VÝŠKA | 26 cm |
| VÝŠKA | 54 cm |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| HĹBKA | 35 cm |
| HĹBKA | 74 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| HĹBKA | 243,5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| VÝŠKA SEDU | 26 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 61000.000g |