Záhradná sedacia súprava 7 ks VERONIKA Dekorhome
602.40 €
Do obchodu
Vytvorte si harmonické a pôsobivé záhradné posedenie, o akom ste vždy snívali, s našou záhradnou sedacou súpravou. Doprajte si pohodové slnečné popoludnie... Celý popis
Popis
Vytvorte si harmonické a pôsobivé záhradné posedenie, o akom ste vždy snívali, s našou záhradnou sedacou súpravou. Doprajte si pohodové slnečné popoludnie alebo letné večery s rodinou a priateľmi na tomto sete záhradného nábytku.
Záhradná súprava z PE ratanu nielen skvele odoláva klimatickým vplyvom, ale tiež sa ľahko čistí a udržuje. Rám z práškovo lakovanej ocele jej navyše dodáva na stabilite a robustnosti. Súprava je opatrená hrubými mäkkými poduškami, ktoré vám pri sedení zaistia maximálne pohodlie. Polyesterové poťahy sú pritom veľmi nenáročné na čistenie - stačí ich len sňať a oprať. Vzhľadom na ľahkú konštrukciu a modulový dizajn môžete sedaciu súpravu bez námahy prenášať, kam práve potrebujete.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:čierna / krémovo biela
Materiál:polyratan / kov / látka (100% polyester)
Rozmery stredovej pohovky:šírka: 57 cmhĺbka: 69 cmvýška: 69 cm
Rozmery rohovej pohovky:šírka: 69 cmhĺbka: 69 cmvýška: 69 cm
Rozmery podnožky:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 35 cm
šírka sedu: 57 cmhĺbka sedu: 57 cmvýška sedu: 35 cm
Rozmery stolíka:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 35 cm
Hmotnosť:46 kg
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 2 x stredová pohovka, 2 x rohová pohovka, 2 x podnožka, 6 x poduška na sedák, 6 x poduška na operadlo
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 60 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 69 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 57 cm |
| VÝŠKA STOLA | 35 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 69 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HMOTNOSŤ | 46 kg |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 6x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 2x stredový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 2x rohová pohovka |
| OBSAH SETU | 6x poduška na operadlo |
| OBSAH SETU | 2x podnožka |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 69 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 69 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 57 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 69 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 57 cm |
| Hmotnosť | 46000.000g |