Záhradná sedacia súprava 7 ks TEREZA Dekorhome Krémová
1039.80 €
Do obchodu
Skrášlite okolie svojho domu a vytvorte si tu príjemné miesto na príjemné posedenie a kochanie sa okolím! Pokiaľ si na záhrade, terase alebo balkóne chcete... Celý popis
Popis
Skrášlite okolie svojho domu a vytvorte si tu príjemné miesto na príjemné posedenie a kochanie sa okolím! Pokiaľ si na záhrade, terase alebo balkóne chcete užiť trochu zábavy alebo si so svojou rodinou a priateľmi oddýchnuť, potom je táto drevená záhradná sedacia súprava skvelá voľba.Záhradná sedacia súprava je starostlivo vyrobená z masívneho akáciového dreva. Je robustný, má dlhú životnosť a hodí sa na vonkajšie použitie. Silne polstrované podušky na sedák a operadlo vám poskytnú extra pohodlie pre vaše chvíle odpočinku. Povrch napustený olejom sa ľahko čistí vlhkou handričkou a robustná doska stola je ideálna na odkladanie nápojov a jedla v dosahu ruky.Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.Farba:sivá / akáciakrémová / akáciaVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.Materiál:masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / látka (100% polyester)Rozmery stola:šírka: 100 cmhĺbka: 60 cmvýška: 25 cmRozmery pohovky:šírka: 63 cmhĺbka: 63 cmvýška: 60 cmRozmery stredovej pohovky:šírka: 63 cmhĺbka: 63 cmvýška: 60 cmRozmery stredovej pohovky s podrúčkou:šírka: 70 cmhĺbka: 65 cmvýška: 60 cmRozmery kresla:šírka: 64 cmhĺbka: 65 cmvýška: 90 cmhrúbka podušiek: 10 cmHmotnosť:87 kgBalenie obsahuje: 2 x stredová pohovka (s 1 podrúčkou), 1 x rohová pohovka, 2 x stredová pohovka, 1 x stôl, 1 x kreslo, 6 x poduška na sedák, 7 x polster na operadloDodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 87 kg |
| TVAR | Štvorcový |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 6x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 2x stredový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 1x rohová pohovka |
| OBSAH SETU | 7x poduška na operadlo |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA KRESLA | 90 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 64 cm |
| ŠÍRKA | 63 cm |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 25 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 70 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 63 cm |
| VÝŠKA STOLA | 25 cm |
| HĹBKA STOLU | 60 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| HĹBKA KRESLA | 65 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 63 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 65 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| VÝŠKA POHOVKY | 60 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 87000.000g |