Záhradná sedacia súprava 7 ks MAGDALENA Dekorhome
794.30 €
Do obchodu
Táto polyratanový sedacia súprava pozostáva zo 2 rohových pohoviek, 2 stredových pohoviek, 1 konferenčného stolíka, 2 taburetov, 6 vankúšov za chrbát a 6... Celý popis
Popis
Táto polyratanový sedacia súprava pozostáva zo 2 rohových pohoviek, 2 stredových pohoviek, 1 konferenčného stolíka, 2 taburetov, 6 vankúšov za chrbát a 6 podušiek na sedáky. Pomôže vám vytvoriť štýlové posedenie na vašej záhrade či terase.Záhradná sedacia súprava je zhotovená z klimaticky odolného PE ratanu, takže sa ľahko čistí, je pevná a vhodná pre každodenné vonkajšie použitie.Oceľové rámy s práškovým nástrekom zaisťujú odolnosť a stabilitu celej súpravy.Nábytok je tiež veľmi ľahký a modulárne diely súpravy môžete jednoducho kombinovať v rôznych konfiguráciách.Súčasťou tejto sady sú tiež mimoriadne pohodlné, silne polstrované podušky na sedáky a vankúše za chrbát, ktoré vám umožnia užívať si maximálneho pohodlia.Polyesterové poťahy sú nenáročné na údržbu a je ľahké ich sňať a vyprať.Súpravu je nutné zostaviť.Poznámka: Odporúčame set v daždi, snehu a mrazu prikryť, aby vám mohol dobre a čo najdlhšie slúžiť.Farba:čiernaRozmery stolíka:šírka: 74 cmhĺbka: 74 cmvýška: 26 cmRozmery taburetu:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 26 cmRozmery rohové pohovky:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 54 cmvýška sedu: 26 cmRozmery stredovej pohovky:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 54 cmvýška sedu: 26 cmMateriál:PE (polyetylénový) ratan / sklo / oceľ s práškovým nástrekom / 100% polyesterBalenie obsahuje:2x rohová pohovka2x stredová pohovka1x konferenčný stolík2x taburet6x poduška na operadlo6x poduška na sedákHmotnosť:59,5 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HMOTNOSŤ | 59,5 kg |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Technoratan |
| MATERIÁL | Polyetylén |
| DEKOR | Umelý ratan |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 74 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 70 cm |
| OBSAH SETU | 2x taburet |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 6x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 2x stredový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 2x rohová pohovka |
| OBSAH SETU | 6x poduška na operadlo |
| ŠÍRKA STOLA | 74 cm |
| HĹBKA STOLU | 74 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| VÝŠKA | 26 cm |
| VÝŠKA | 54 cm |
| HĹBKA | 74 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 26 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 26 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 54 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 70 cm |
| HĹBKA TABURETU | 70 cm |
| VÝŠKA SEDU | 26 cm |
| Hmotnosť | 59500.000g |