Záhradná sedacia súprava 7 ks DITA Dekorhome Krémová
1069.50 €
Do obchodu
Táto drevená sedacia súprava je perfektnou kombináciou štýlu a funkčnosti. Na záhrade si s ňou môžete užívať chvíle odpočinku a pohody s rodinou a priateľmi.... Celý popis
Popis
Táto drevená sedacia súprava je perfektnou kombináciou štýlu a funkčnosti. Na záhrade si s ňou môžete užívať chvíle odpočinku a pohody s rodinou a priateľmi.
Rám z masívneho akáciového dreva je pevný, odolný a má dlhú životnosť. Drevo je napustené olejom, sedacia súprava je preto vhodná aj na vonkajšie použitie. Odnímateľné podušky sú silne polstrované, takže sa vám na nich bude nesmierne dobre sedieť. Súčasťou balenia je aj konferenčný stolík v unikátnom latkovom prevedení. Nevšedný modulárny dizajn vám umožní všetky diely prestavovať a upravovať podľa momentálnych potrieb.
Táto sedacia súprava sa zaručene stane ústredným bodom vašej záhrady alebo terasy. Je odolné voči poveternostným vplyvom a vhodná na vonkajšie použitie.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:krémová / hnedátmavosivá / hnedá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne akáciové drevo/látka (100% polyester)
Rozmery stolíka:šírka: 65 cmhĺbka: 65 cmvýška: 35 cm
Rozmery stredovej pohovky:šírka: 65 cmhĺbka: 69 cmvýška: 62,5 cm
Rozmery rohovej pohovky:šírka: 69 cmhĺbka: 69 cmvýška: 62,5 cm
Rozmery taburetu:šírka: 65 cmhĺbka: 65 cmvýška: 29 cm
Hmotnosť:71,5 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 2 x rohová pohovka, 2 x stredová pohovka, 2 x podnožka, 6 x poduška na sedák, 6 x poduška na operadlo
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| OBSAH SETU | 2x taburet |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 6x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 2x stredový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 2x rohová pohovka |
| OBSAH SETU | 6x poduška na operadlo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| VÝŠKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 29 cm |
| VÝŠKA | 62,5 cm |
| HĹBKA | 69 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| HMOTNOSŤ | 71,5 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 71500.000g |