Záhradná sedacia súprava 7 ks BARBORA Dekorhome Krémová
747.60 €
Do obchodu
Táto drevená sedacia súprava je perfektnou kombináciou štýlu a funkčnosti. Na záhrade si s ňou môžete užívať chvíle odpočinku a pohody s rodinou a priateľmi.... Celý popis
Popis
Táto drevená sedacia súprava je perfektnou kombináciou štýlu a funkčnosti. Na záhrade si s ňou môžete užívať chvíle odpočinku a pohody s rodinou a priateľmi.
Rám z masívneho akáciového dreva je pevný, odolný a má dlhú životnosť. Drevo je napustené olejom, sedacia súprava je preto vhodná aj na vonkajšie použitie. Odnímateľné podušky na sedáky a operadlá sú silne polstrované, takže sa vám na nich bude nesmierne dobre sedieť. Súčasťou balenia je aj konferenčný stolík v unikátnom latkovom prevedení. Nevšedný modulárny dizajn vám umožní všetky diely prestavovať a upravovať podľa momentálnych potrieb.
Táto sedacia súprava sa zaručene stane ústredným bodom vašej záhrady alebo terasy.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:šedá / akáciakrémová / akácia
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozmery stola:šírka: 68 cmhĺbka: 68 cmvýška: 29 cm
Rozmery rohovej pohovky:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 60 cm
Rozmery stredovej pohovky:šírka: 68 cmhĺbka: 70 cmvýška: 60 cm
Rozmery kresla:šírka: 72 cmhĺbka: 72 cmvýška: 60 cm
Hmotnosť:75 kg
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 3 x rohová pohovka, 2 x stredová pohovka, 1 x kreslo, 6 x poduška na sedák, 9 x vankúš za chrbát
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 75 kg |
| TVAR | Štvorcový |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 9x vankúš |
| OBSAH SETU | 6x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 3x rohový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 2x stredový diel pohovky |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| ŠÍRKA | 72 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 72 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 68 cm |
| HĹBKA STOLU | 68 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 29 cm |
| HĹBKA KRESLA | 72 cm |
| VÝŠKA STOLA | 29 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| HĹBKA | 72 cm |
| HĹBKA | 68 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| VÝŠKA KRESLA | 60 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 75000.000g |