Záhradná sedacia súprava 6dielna polyratan Dekorhome Sivá
731.60 €
Do obchodu
Táto záhradná sedacia súprava so štýlovým a zároveň praktickým dizajnom vytvorí na vašej záhrade alebo na terase perfektné posedenie, ktoré sa rýchlo stane... Celý popis
Popis
Táto záhradná sedacia súprava so štýlovým a zároveň praktickým dizajnom vytvorí na vašej záhrade alebo na terase perfektné posedenie, ktoré sa rýchlo stane vaším obľúbeným miestom na oddych a relaxáciu.Pohovka i kreslá majú pevnú a stabilnú konštrukciu z ocele s práškovou povrchovou úpravou. Odolný PE ratan, z ktorého je táto sedacia súprava vyrobená, má dlhú životnosť a ľahko sa udržiava a čistí.Súprava je doplnená vysokými mäkkými poduškami, na ktorých sa pohodlne sedí. Polyesterové poťahy na podušky ľahko udržíte čisté, pretože ich môžete zložiť a vyprať.Odporúčame súpravu v daždi, snehu a mrazu prikryť, aby vydržala slúžiť čo najdlhšie.Balenie obsahuje: 1x 2-miestna pohovka, 2x samostatné kreslo, 2x taburet, 1x konferenčný stolík, 4x poduška na sedadlo a 4x vankúš na operadlo.Farba:sivá / tmavosivá (podušky)čierna / čierna (podušky)Výber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:práškovo lakovaná oceľ / umelý PE ratan / 100% polyester / skloRozmery 2miestnej pohovky:šírka: 124 cmhĺbka: 68 cmvýška: 77 cmrozmery sedadla (š x h): 113 x 50 cmRozmery kresla:šírka: 66 cmhĺbka: 68 cmvýška: 77 cmrozmery sedadla (š x h): 55 x 50 cmRozmery konferenčného stola:šírka: 92 cmhlobka: 55 cmvýška: 42 cmRozmery taburetu:šírka: 40 cmhĺbka: 40 cmvýška: 35 cmhrúbka podušky na sedák: 6 cmhrúbka podušky na operadlo: 13 cmHmotnosť:59,5 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| HMOTNOSŤ | 59,5 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 2x taburet |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 4x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 4x poduška na operadlo |
| ŠÍRKA KRESLA | 66 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 77 cm |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| ŠÍRKA | 92 cm |
| ŠÍRKA | 124 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 92 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 35 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 40 cm |
| HĹBKA TABURETU | 40 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 77 cm |
| VÝŠKA STOLA | 42 cm |
| HĹBKA STOLU | 55 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA KRESLA | 68 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 124 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| HĹBKA | 68 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 68 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 59500.000g |