Záhradná sedacia súprava 6 ks LENKA Dekorhome Sivá
990.50 €
Do obchodu
S našou záhradné sedacou súpravou môžete v pokoji odpočívať a užívať si krásneho počasia, rozprávať sa s rodinou a priateľmi alebo si na chvíľku zdriemnuť.... Celý popis
Popis
S našou záhradné sedacou súpravou môžete v pokoji odpočívať a užívať si krásneho počasia, rozprávať sa s rodinou a priateľmi alebo si na chvíľku zdriemnuť.
Drevená sedacia súprava má nadčasový latkový dizajn, ktorý dodá vašej terase, záhrade či obývačke rustikálne kúzlo. Je vyrobená z masívneho akáciového dreva, teda výborne vzdoruje poveternostným vplyvom a má dlhú životnosť. V kombinácii s mäkkými, silne polstrovanými poduškami, ktoré sú súčasťou balenia, vám poskytne maximálne pohodlie. Stolík vám navyše poslúži na odkladanie jedla a nápojov tak, aby ste ich mali na dosah ruky. Zostavenie záhradného nábytku je jednoduché.
Upozorňujeme, že drevo je prírodný produkt, a môže tak vykazovať isté nedokonalosti.
Farba:krémová / hnedásivá / hnedá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:masívne akáciové drevo / látka (100% polyester)
Rozmery stolíka:šírka: 68 cmhĺbka: 68 cmvýška: 30 cm
Rozmery stredovej pohovky:šírka: 68 cmhĺbka: 68 cmvýška: 60 cm
Rozmery rohové pohovky:šírka: 68 cmhĺbka: 68 cmvýška: 60 cm
šírka sedu: 62 cmhĺbka sedu: 62 cmvýška sedu: 30 cm
hrúbka podušky: 6 cm
Rozmery taburetu:šírka: 68 cmhĺbka: 68 cmvýška: 30 cm
Hmotnosť:65,7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 65 kg |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| ŠÍRKA POHOVKY | 68 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 68 cm |
| HĹBKA STOLU | 68 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 2x taburet |
| OBSAH SETU | 5x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 2x stredový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 4x poduška na operadlo |
| OBSAH SETU | 1x rohová pohovka |
| VÝŠKA STOLA | 30 cm |
| VÝŠKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 30 cm |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 68 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 60 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 68 cm |
| HĹBKA TABURETU | 68 cm |
| HĹBKA | 68 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 65700.000g |