Záhradná sedacia súprava 6 ks DITA Dekorhome Krémová
1096.40 €
Do obchodu
ZÁHRADNÁ SEDACIA SÚPRAVA DITA Sedacia súprava DITA sa zaručene stane ústredným bodom vašej záhrady alebo terasy a dopraje vám chvíle odpočinku a pohody s... Celý popis
Popis
ZÁHRADNÁ SEDACIA SÚPRAVA DITA
Sedacia súprava DITA sa zaručene stane ústredným bodom vašej záhrady alebo terasy a dopraje vám chvíle odpočinku a pohody s rodinou a priateľmi. Táto drevená súprava je perfektnou kombináciou štýlu a funkčnosti.
ODOLNÉ MATERIÁLY
Rám súpravy je z masívneho akáciového dreva, ktoré je pevné, odolné a má dlhú životnosť. Drevo je napustené olejom, ktorý vytvára ochrannú vrstvu voči poveternostným vplyvom. Sedacia súprava je tak vhodná na vonkajšie použitie. Odnímateľné podušky sú silne polstrované, takže sa vám na nich bude nesmierne dobre sedieť. Súčasťou balenia je aj konferenčný stolík v unikátnom latkovom prevedení.
SÉRIA VONKAJŠIEHO NÁBYTKU DITA
V našej ponuke nájdete mnoho ďalších produktov série DITA, vďaka čomu si môžete vašu zostavu kedykoľvek meniť, rozširovať a dopĺňať. Nevšedný modulárny dizajn vám umožní všetky diely prestavovať a upravovať podľa momentálnych potrieb.
STAROSTLIVOSŤ O NÁBYTOK
Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám ho pravidelne čistiť a nenechávať zbytočne vonku nechránený. Na čistenie použite jemný mydlový roztok. Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ súpravu skladujete vonku, chráňte ju pod vodeodolnou plachtou, nájdete v našej ponuke. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
FAREBNÉ VARIANTY
Séria DITA je vyrobená z masívneho akáciového dreva moreného hnedou farbou. Podušky sú ponúkané v dvoch farebných variantoch: krémovej a tmavo šedej. Krémová farba pôsobí jemne, útulne a sviežo. Tmavosivá farba je dôstojná a elegantná. Obe farby sú neutrálne a vhodné do všetkých štýlov, poprípade vnútorných interiérov.
krémová / hnedá
tmavosivá / hnedá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Rozmery stolíka:šírka: 65 cmhĺbka: 65 cmvýška: 35 cmRozmery stredovej pohovky:šírka: 65 cmhĺbka: 69 cmvýška: 62,5 cmRozmery stredovej pohovky:šírka: 65 cmhĺbka: 69 cmvýška: 62,5 cmHmotnosť:70,2 kgObsah balenia:1 x stôl4 x rohová pohovka1 x stredová pohovka5 x poduška na sedák9 x poduška na operadlo
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 9x vankúš |
| OBSAH SETU | 5x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 1x stredový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 4x rovný diel pohovky |
| VÝŠKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 29 cm |
| VÝŠKA | 62,5 cm |
| HĹBKA | 69 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| OPIERKY RUK | Nie |
| HMOTNOSŤ | 70,2 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 70200.000g |