Záhradná sedacia súprava 6 ks Antracit / sivá
1203.50 €
Do obchodu
Naša záhradná sedacia súprava ponúka priestranné posedenie a zároveň dodáva vašej záhrade alebo terase moderný štýl. Súprava záhradného nábytku je vyrobená z... Celý popis
Popis
Naša záhradná sedacia súprava ponúka priestranné posedenie a zároveň dodáva vašej záhrade alebo terase moderný štýl.
Súprava záhradného nábytku je vyrobená z polyratanu. Skladá sa z 3-miestnej pohovky, dvoch kresiel, dvoch taburetov a jedálenského stola. Súčasťou balenia sú aj podušky s popruhmi, ktoré vám poskytnú mimoriadne pohodlie.
Farba:čierna / antracithnedá / sivásivá / antracit
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / látka (100% polyester) / WPC (doska stola) / kov
Rozmery stolíka:šírka: 144 cmhĺbka: 74 cmvýška: 67 cm
Rozmery kresla:šírka: 66 cmhĺbka: 66 cmvýška: 73 cm
šírka sedu: 55 cmhĺbka sedu: 58 cmvýška sedu: 40 cm
Rozmery taburetu:šírka: 41 cmhĺbka: 41 cmvýška: 39 cm
Rozmery pohovky:šírka: 170 cmhĺbka: 66 cmvýška: 73 cm
Hmotnosť:72 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 1 x pohovka, 2 x kreslo, 2 taburet, 5 x poduška na sedák, 5 x vankúš
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| HMOTNOSŤ | 72 kg |
| TVAR | Štvorcový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| DEKOR | Umelý ratan |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 2x taburet |
| OBSAH SETU | 5x vankúš |
| OBSAH SETU | 5x poduška na sedák |
| VÝŠKA KRESLA | 73 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 66 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| VÝŠKA | 39 cm |
| VÝŠKA | 67 cm |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| ŠÍRKA | 170 cm |
| ŠÍRKA | 144 cm |
| ŠÍRKA | 41 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 73 cm |
| VÝŠKA STOLA | 67 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| HĹBKA TABURETU | 41 cm |
| HĹBKA STOLU | 74 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | WPC (drevoplast) |
| MATERIÁL | Technoratan |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA KRESLA | 66 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| VÝŠKA TABURETU | 39 cm |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 41 cm |
| HĹBKA | 66 cm |
| HĹBKA | 74 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 41 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 170 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 66 cm |
| MATERIÁL DOSKY | WPC (drevoplast) |
| ŠÍRKA STOLA | 144 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Antracit / sivá |
| Hmotnosť | 72000.000g |