Záhradná sedacia súprava 5ks čierna / tmavosivá Dekorhome
1061.00 €
Do obchodu
Táto hliníková sedacia súprava kombinuje štýl aj funkčnosť a stane sa obľúbeným miestom vašej záhrady alebo terasy.Pohovka má hliníkový rám s práškovým... Celý popis
Popis
Táto hliníková sedacia súprava kombinuje štýl aj funkčnosť a stane sa obľúbeným miestom vašej záhrady alebo terasy.Pohovka má hliníkový rám s práškovým nástrekom a je vyrobená pre dlhodobé používanie a maximálnu pevnosť a odolnosť.Na mäkko polstrovaných poduškách na sedadlo a operadlo sa vám bude dobre sedieť aj pri celodennej relaxácii.Poťahy podušiek na sedáky možno pre jednoduchšie pranie stiahnuť.Zostavenie sedacie súpravy je jednoduché.Farba:tmavosivá / čiernaRozmery pohovky:šírka: 151 cmhĺbka: 96 cmvýška: 70 cmRozmery kresla:šírka: 78,5 cmhĺbka: 96 cmvýška: 70 cmRozmery čajového stolíka:šírka: 90 cmhĺbka: 75 cmvýška: 25 cmRozmery odkladacieho stolíka:šírka: 81 cmhĺbka: 81 cmvýška: 70 cmMateriál:práškovo lakovaný hliník / látka (100% polyester) / skloBalenie obsahuje:2x pohovka1x kreslo1x čajový stolík1x odkladací stolíkHmotnosť:63,5 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| TVAR | Štvorcový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Sklo |
| OBSAH SETU | 1x kreslo |
| OBSAH SETU | 2x pohovka |
| OBSAH SETU | 2x stolík |
| VÝŠKA POHOVKY | 70 cm |
| HĹBKA STOLU | 75 cm |
| HĹBKA STOLU | 81 cm |
| VÝŠKA STOLA | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 25 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 90 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 81 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA KRESLA | 70 cm |
| HĹBKA KRESLA | 96 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 151 cm |
| ŠÍRKA | 81 cm |
| ŠÍRKA | 78,5 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 25 cm |
| HMOTNOSŤ | 63,5 kg |
| HĹBKA | 96 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| HĹBKA | 81 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 96 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 151 cm |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| ŠÍRKA KRESLA | 78,5 cm |
| Hmotnosť | 63600.000g |