Záhradná sedacia súprava 5 ks TATIANA Dekorhome Hnedá / krémová
693.70 €
Do obchodu
Tieto drevené sedacia súprava je perfektnou kombináciou štýlu a funkčnosti. S touto súpravou na záhrade si môžete užívať chvíle odpočinku a relaxácie s... Celý popis
Popis
Tieto drevené sedacia súprava je perfektnou kombináciou štýlu a funkčnosti. S touto súpravou na záhrade si môžete užívať chvíle odpočinku a relaxácie s rodinou a priateľmi.
Sedacia súprava má rám z masívneho akáciového dreva, je teda odolná a dlho vám vydrží. Jej olejom ošetrený povrch sa navyše skvele hodí pre vonkajšie použitie. Odnímateľné podušky na sedadlo a operadlo sú husto polstrované, aby sa vám na nich čo najlepšie sedelo. Súčasťou je aj konferenčný stolík s jedinečným latkovým dizajnom. Môžete si naň odkladať občerstvenie, nápoje a ďalšie veci, aby ste ich mali neustále po ruke. Súprava sa vyznačuje svojim modulárnym dizajnom, ktorý umožňuje rôzne presúvanie a prestavovanie jednotlivých dielov podľa vašich predstáv.
Upozornenie: Odporúčame set za dažďa, snehu a mrazu zakryť.
Farba:hnedá / krémováhnedá / sivásivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozmery stolíka:šírka: 100 cmhĺbka: 50 cmvýška: 33 cm
Rozmery kresla:šírka: 60,5 cmhĺbka: 60,5 cmvýška: 81 cm
Rozmery lavice:šírka: 120 cmhĺbka: 60,5 cmvýška: 81 cm
výška sedu: 34 cmvýška podrúčiek od zeme: 60 cm
rozmery podušky na sedák: 54 x 47 x 8 cmrozmery podušky na operadlo: 52 x 47 x 15 cm
Hmotnosť:50,6 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| OBSAH SETU | 2x lavica |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 6x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 6x poduška na operadlo |
| ŠÍRKA KRESLA | 60.5 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 81 cm |
| ŠÍRKA | 60,5 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| VÝŠKA | 33 cm |
| HĹBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLA | 33 cm |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| HĹBKA | 60,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 50,5 kg |
| HĹBKA LAVICE | 60 cm |
| HĹBKA KRESLA | 60,5 cm |
| ŠÍRKA LAVICE | 120 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 81 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá / krémová |
| Hmotnosť | 50600.000g |