Záhradná sedacia súprava 5 ks LUCIE Dekorhome Sivá
586.60 €
Do obchodu
Táto ratanová sedacia súprava v sebe spája štýl aj praktickosť a stane sa ústredným prvkom vašej záhrady alebo terasy. Celý set nábytku je určený na celoročné... Celý popis
Popis
Táto ratanová sedacia súprava v sebe spája štýl aj praktickosť a stane sa ústredným prvkom vašej záhrady alebo terasy. Celý set nábytku je určený na celoročné používanie vonku.
Pretože je vyrobená z nepremokavého PE ratanu, odolného voči poveternostným vplyvom, dá sa táto súprava ľahko čistiť, je vysoko odolná a vhodná na každodenné používanie. Sedacia súprava je opatrená robustnými oceľovými rámami, ošetrenými práškovým lakom, ktoré sú vysoko odolné. Má tiež nízku hmotnosť, takže ju môžete ľahko premiestňovať podľa svojich potrieb. Silné vyberateľné matrace sú veľmi pohodlné.
Poznámka: Odporúčame súpravu za dažďa, snehu a mrazu prikryť, aby vám dlhšie vydržala.
Farba:siváčierna / krémováhnedá / krémová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / látka (100% polyester) / sklo / kov
Rozmery rohovej pohovky:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 52,5 cm
Rozmery stredovej pohovky:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 52,5 cm
Rozmery podnožky:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 26 cm
Rozmery stolíka:šírka: 74 cmhĺbka: 74 cmvýška: 26 cm
Hmotnosť:46 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 2 x rohová pohovka, 1 x stredová pohovka, 1 x čajový stolík, 1 x podnožka, 4 x poduška na sedák, 5 x poduška na operadlo
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Krémová |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| TVAR | Štvorcový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 74 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 70 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 74 cm |
| HĹBKA STOLU | 74 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| VÝŠKA | 26 cm |
| VÝŠKA | 52,5 cm |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| HMOTNOSŤ | 46 kg |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 4x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 1x stredový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 2x rohová pohovka |
| OBSAH SETU | 1x podnožka |
| OBSAH SETU | 5x poduška na operadlo |
| HĹBKA | 74 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 26 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA POHOVKY | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 26 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 70 cm |
| HĹBKA TABURETU | 70 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 52,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 46000.000g |