Záhradná sedacia súprava 5 ks GH5623 sivá / taupe Sivá
1617.30 €
Do obchodu
Rohová súprava bude dobre fungovať ako na domácej terase, v zimnej záhrade, tak i vo vnútri. Moderný dizajn charakterizovaný jednoduchou a mierne strohú... Celý popis
Popis
Rohová súprava bude dobre fungovať ako na domácej terase, v zimnej záhrade, tak i vo vnútri. Moderný dizajn charakterizovaný jednoduchou a mierne strohú formou, ktorá dobre harmonizuje s typom materiálov použitých pri výrobe nábytku.
Konštrukcia stola aj pohovky je vyrobená z hliníkových profilov s práškovým nástrekom. Vrchná doska v tvare dosky je tiež vyrobená z hliníkových profilov, lakovaných profilov.
Sedadlá a operadlá sú vybavené vankúšmi a sedáky s čalúnením pripevnené zipsom (takže sa ľahko udržujú v čistote). Jeden z rohových segmentov možno premeniť na posteľ so zvýšenou čelnou doskou.
Farba:sivá / taupeantracit / sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:práškovo lakovaný hliník / látka
Rozmery stola:šírka: 150 cmhĺbka: 85 cmvýška: 68 cm
hrúbka skla: 8 mm
Rozmery pohovky:šírka: 270 cmhĺbka: 211 cmvýška: 64 / 80 cm
pohovka s opierkami: 211 x 72 x 64 / 80 cmpohovka bez poruček: 198 x 72 x 64 / 80 cm
šírka sedu: 200 / 198 cmhĺbka sedu: 63 / 54 cm (bez podušky / s poduškou)výška sedu: 32 / 44 cm (bez podušky / s poduškou)
šírka operadla: 200 / 192 cmvýška operadla: 32 / 35 cm
Rozmery väčšie lavice:šírka: 130 cmhĺbka: 40 cmvýška: 32 cm
Rozmery menšie lavice:šírka: 70 cmhĺbka: 40 cmvýška: 32 cm
Rozmery podušiek:1x poduška na pohovku: 126 x 72 x 12 cm4x poduška na pohovku: 72 x 70 x 12 cm1x poduška na menšie lavici: 71 x 41 x 12 cm1x poduška na dlhšiu lavici: 130 x 40 x 12 cm6x vankúš: 70 x 34 x 16 cm1x vankúš: 51 x 34 x 16 cm
Balenie obsahuje:1x stôl2x pohovka2x lavicepoduškymontážna sada
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Cappuccino |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 35 cm |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 32 cm |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 130 cm |
| ŠÍRKA | 270 cm |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| VÝŠKA | 32 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 68 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 80 cm |
| OBSAH SETU | 2x lavica |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 2x pohovka |
| VÝŠKA SEDU | 32 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| ŠÍRKA LAVICE | 70 cm |
| ŠÍRKA LAVICE | 130 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 150 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA SEDU | 54 cm |
| HĹBKA SEDU | 63 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA STOLU | 85 cm |
| VÝŠKA STOLA | 68 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 211 cm |
| HĹBKA | 85 cm |
| HĹBKA LAVICE | 40 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 32 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 270 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 211 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 200 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 198 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 69000.000g |