Záhradná sedacia súprava 5 ks ELZA Dekorhome Sivá
490.60 €
Do obchodu
Táto záhradná sedacia súprava je dokonalou kombináciou štýlu a praktickosti, jedná sa preto o skvelú voľbu pre vašu záhradu alebo terasu. Celý set nábytku je... Celý popis
Popis
Táto záhradná sedacia súprava je dokonalou kombináciou štýlu a praktickosti, jedná sa preto o skvelú voľbu pre vašu záhradu alebo terasu. Celý set nábytku je určený na celoročné vonkajšie použitie.
Záhradný nábytok je vyrobený z PE ratanu, ktorý výborne vzdoruje vode aj klimatickým vplyvom, ľahko sa teda čistí a dlho vám vydrží aj pri každodennom používaní. Sedacia súprava je opatrená robustnými rámami z práškovo lakovanej ocele s vysokou odolnosťou. Zároveň je ľahká a modulárna, takže si ju môžete prispôsobovať a premiestňovať podľa vlastných potrieb. Husto polstrované podušky na sedáky a operadlá sú veľmi pohodlné. Diely tejto záhradnej sedacej súpravy je možné navyše stohovať, takže pri uložení nezaberú príliš miesta.
Poznámka: Odporúčame súpravu za dažďa, snehu a mrazu prikryť, aby vám dlhšie vydržala.
Farba:sivá čiernahnedá / krémová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / látka (100% polyester) / sklo / kov
Rozmery rohovej pohovky:šírka: 90 cmhĺbka: 70 cmvýška: 62 cm
hrúbka podušky: 6 cm
Rozmery podnožky:šírka: 82 cmhĺbka: 62 cmvýška: 31 cm
Rozmery stolíka:šírka: 70 cmhĺbka: 40 cmvýška: 48 cm
Hmotnosť:50 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x konferenčný stolík, 2 x rohová pohovka, 2 x taburet, 4 x vankúš na operadlo, 4 x poduška na sedák
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 50 kg |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TVAR | Štvorcový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 82 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 70 cm |
| OBSAH SETU | 2x taburet |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 4x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 4x poduška na operadlo |
| OBSAH SETU | 2x rohová pohovka |
| HĹBKA STOLU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 31 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 90 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| VÝŠKA STOLA | 48 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| VÝŠKA | 31 cm |
| VÝŠKA | 48 cm |
| VÝŠKA | 62 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA POHOVKY | 70 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 62 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 50000.000g |