Záhradná sedacia súprava 5 ks Dekorhome Čierna / akácia
481.40 €
Do obchodu
Vytvorte si pohodové záhradné posedenie s touto polyratanovou záhradnou sedacou súpravou. Táto pohodlná záhradná sedacia súprava má práškovo lakovaný oceľový... Celý popis
Popis
Vytvorte si pohodové záhradné posedenie s touto polyratanovou záhradnou sedacou súpravou.
Táto pohodlná záhradná sedacia súprava má práškovo lakovaný oceľový rám, ktorý je potiahnutý PE ratanom, je teda robustný a ľahko sa čistí. Pohovka má vejárovitý tvar, ktorý na vašej záhrade zapôsobí ako pôsobivá dekorácia. Silne polstrované podušky na sedák a vankúše za chrbát navyše poskytujú maximálne pohodlie pri sedení. Súprava má ľahkú konštrukciu, takže sa veľmi ľahko prenáša.
Poznámka: Odporúčame súpravu za dažďa, snehu a mrazu prikryť, aby vám dobre slúžila čo najdlhšie.
Farba:čierna / hnedá / krémováčierna / krémovásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:PE ratan / práškovo lakovaná oceľ / látka (100% polyester) / masívne akáciové drevo
Rozmery stolíka:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 73 cm
Rozmery pohovky:šírka: 88 cmhĺbka: 66 cmvýška: 67 cm
hrúbka podušky na sedák: 5 cmvýška sedadla od zeme: 39 cm
Hmotnosť:50 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 4 x pohovka, 4 x poduška na sedák, 8 x poduška na operadlo
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Umelý ratan |
| HMOTNOSŤ | 50 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Guľatý |
| TVAR | Atypický |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Akácia |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 73 cm |
| VÝŠKA | 67 cm |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 88 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 70 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 33 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 4x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 8x poduška na operadlo |
| OBSAH SETU | 4x stredový diel pohovky |
| VÝŠKA SEDU | 39 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HĹBKA | 66 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna / akácia |
| Hmotnosť | 50000.000g |