Záhradná sedacia súprava 4 ks VERONIKA Dekorhome Hnedá
365.70 €
Do obchodu
Vytvorte si harmonické a pôsobivé záhradné posedenie, o akom ste vždy snívali, s našou záhradnou sedacou súpravou. Doprajte si pohodové slnečné popoludnie... Celý popis
Popis
Vytvorte si harmonické a pôsobivé záhradné posedenie, o akom ste vždy snívali, s našou záhradnou sedacou súpravou. Doprajte si pohodové slnečné popoludnie alebo letné večery s rodinou a priateľmi na tomto sete záhradného nábytku.
Súprava sa skladá zo 4 dielov, ktoré môžete vzájomne presúvať a kombinovať podľa vašich predstáv. Nábytok je vyrobený z odolného polyratanu, ručne vypletaného na práškovo lakovaný oceľový rám. Je preto pevný, robustný a klimaticky odolný. PE ratan vzdoruje všetkým rozmarom počasia, ľahko sa čistí a veľa toho vydrží, takže môžete sedaciu súpravu pokojne používať každý deň. Husto polstrované podušky a extra hlboké moderné sedáky vás budú lákať na príjemnú relaxáciu. Odľahčená a modulárna konštrukcia uľahčuje premiestňovanie a prestavovanie všetkých častí záhradného nábytku.
Poznámka: Odporúčame súpravu v daždi, snehu a mraze prikryť.
Farba:čierna / čiernačierna / krémovo bielasivá / antracithnedá / krémovo biela
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / oceľ / látka (100% polyester)
Rozmery rohovej pohovky:šírka: 69 cmhĺbka: 69 cmvýška: 69 cm
šírka sedu: 57 cmhĺbka sedu: 57 cmvýška sedu: 35 cm
Rozmery taburetu:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 35 cm
Hmotnosť:29 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 2 x rohová pohovka, 2 x podnožka, 4 x poduška na operadlo, 4 x poduška na sedák
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 29 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| OBSAH SETU | 2x taburet |
| OBSAH SETU | 4x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 4x poduška na operadlo |
| OBSAH SETU | 2x rohová pohovka |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 69 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 69 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ŠÍRKA SEDU | 57 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 29000.000g |