Záhradná sedacia súprava 4 ks TATIANA Dekorhome Tmavosivá
647.80 €
Do obchodu
Táto štvordielna záhradná sedacia súprava je skvelým doplnkom pre vaše vonkajšieho bývanie. Jej nenápadný a zároveň štýlový dizajn dodá vašej terase, balkóna... Celý popis
Popis
Táto štvordielna záhradná sedacia súprava je skvelým doplnkom pre vaše vonkajšieho bývanie. Jej nenápadný a zároveň štýlový dizajn dodá vašej terase, balkóna alebo záhrade nádych modernej elegancie.
Sedacia súprava s masívnym akáciovými rámom je pevná, robustná a odolná. Akáciové drevo je napustené olejom, nábytok je teda vhodný pre vonkajšie použitie.
Súčasťou súpravy je aj konferenčný stolík s unikátnym lamelovým dizajnom.
Sadu dodávame s vysoko pohodlnými, husto polstrovanými poduškami na sedadlo a operadlo. Polyesterové poťahy na podušky sa ľahko udržujú, je možné ich sňať a vyprať.
Set má modulárny dizajn, takže všetky diely je možné prestavať a upraviť podľa vašich potrieb.
Farba:prírodná hnedá / krémováprírodná hnedá / tmavo sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
materiál:masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozmery stolíka:šírka: 100 cmhĺbka: 50 cmvýška: 33 cm
Rozmery dvojmiestne pohovky:šírka: 114,5 cmhĺbka: 60,5 cmvýška: 81 cm
Rozmery rohové pohovky:šírka: 54 cmhĺbka: 60,5 cmvýška: 81 cm
hrúbka podušky na sedák: 8 cmhrúbka podušky na operadlo: 15 cm
Hmotnosť:47,6 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x lavica s ľavou podrúčkou, 1 x lavica s pravou podrúčkou, 1 x stôl, 1 x rohová pohovka, 5 x poduška na sedadlo, 6 x poduška na operadlo
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| ŠÍRKA | 114,5 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| VÝŠKA | 33 cm |
| HĹBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLA | 33 cm |
| OBSAH SETU | 2x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 5x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 1x rohový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 6x poduška na operadlo |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VÝŠKA POHOVKY | 81 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HĹBKA | 50 cm |
| HĹBKA | 60,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 47,6 kg |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA POHOVKY | 60,5 cm |
| ORIENTÁCIA POHOVKY | Univerzálna |
| ŠÍRKA POHOVKY | 54 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 114,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Tmavosivá |
| Hmotnosť | 47600.000g |