Záhradná sedacia súprava 4 ks TATIANA Dekorhome Hnedá / sivá
492.10 €
Do obchodu
Naša záhradná sedacia súprava sa skvele hodí, ak si chcete vychutnať šálku kávy alebo len tak poľahkávať. Vyžaruje rustikálne kúzlo a stane sa na vašej... Celý popis
Popis
Naša záhradná sedacia súprava sa skvele hodí, ak si chcete vychutnať šálku kávy alebo len tak poľahkávať. Vyžaruje rustikálne kúzlo a stane sa na vašej záhrade, terase alebo verande atraktívnym doplnkom.
Súprava záhradného nábytku je vyrobená z vysoko kvalitného masívneho akáciového dreva. Ide o tvrdé drevo z trópov, ktoré je odolné voči poveternostným vplyvom a veľa toho vydrží. Vďaka olejovej povrchovej úprave má nábytok na terasu hrejivý odtieň a nevyžaduje takmer žiadnu údržbu. Súčasťou balenia sú aj podušky, ktoré vám poskytnú mimoriadne pohodlie.
Farba:hnedá / krémováhnedá / sivá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozmery stolíka:šírka: 100 cmhĺbka: 50 cmvýška: 33 cm
Rozmery kresla:šírka: 60,5 cmhĺbka: 60,5 cmvýška: 81 cm
Rozmery lavice:šírka: 120 cmhĺbka: 60,5 cmvýška: 81 cm
výška sedu: 32 cmvýška podrúčiek od zeme: 60 cm
rozmery podušky na sedák: 54 x 47 x 8 cmrozmery podušky na operadlo: 52 x 47 x 15 cm
Hmotnosť:38 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 1 x lavica, 2 x kreslo, 4 x poduška na sedák, 4 x poduška na operadlo
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HMOTNOSŤ | 38 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| OBSAH SETU | 2x lavica |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 6x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 6x poduška na operadlo |
| ŠÍRKA KRESLA | 60.5 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 81 cm |
| ŠÍRKA | 60,5 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| VÝŠKA | 33 cm |
| HĹBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLA | 33 cm |
| VÝŠKA SEDU | 32 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| HĹBKA | 60,5 cm |
| HĹBKA LAVICE | 60 cm |
| HĹBKA KRESLA | 60,5 cm |
| ŠÍRKA LAVICE | 120 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 81 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá / sivá |
| Hmotnosť | 38000.000g |