Záhradná sedacia súprava 4 ks TATIANA Dekorhome
458.60 €
Do obchodu
Naša drevená záhradný sedacia súprava sa skvele hodí k odpočinku alebo pre spoločné chvíle nad šálkou kávy. Vyžaruje rustikálne kúzlo a atraktívne doplní... Celý popis
Popis
Naša drevená záhradný sedacia súprava sa skvele hodí k odpočinku alebo pre spoločné chvíle nad šálkou kávy. Vyžaruje rustikálne kúzlo a atraktívne doplní atmosféru vašej záhrady, terasy alebo dvorku.
Záhradný nábytok je vyrobený z veľmi kvalitného masívneho akáciového dreva. Akáciové drevo je tvrdé tropické drevo, ktoré je odolné voči poveternostným vplyvom a má veľmi dlhú životnosť. Súčasťou zásielky sú tiež podušky na sedadlo a operadlo, ktoré sú husto polstrované pre optimálne pohodlie.
Farba:sivá
Materiál:masívne akáciové drevo s šedou povrchovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozmery pohovky:šírka: 120 cmhĺbka: 60,5 cmvýška: 81 cm
Rozmery kresla:šírka: 60,5 cmhĺbka: 60,5 cmvýška: 81 cm
výška sedu: 34 cm
hrúbka podušky na sedák: 8 cmhrúbka podušky na chrbát: 15 cm
Rozmery stola:šírka: 100 cmhĺbka: 50 cmvýška: 33 cm
Hmotnosť:37,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 4x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 4x poduška na operadlo |
| ŠÍRKA KRESLA | 60.5 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 81 cm |
| ŠÍRKA | 60,5 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| VÝŠKA | 33 cm |
| HĹBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLA | 33 cm |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 100 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 81 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| HĹBKA | 60,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 37,5 kg |
| ŠÍRKA POHOVKY | 120 cm |
| HĹBKA KRESLA | 60,5 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 60,5 cm |
| Hmotnosť | 37400.000g |