Záhradná sedacia súprava 4 ks Svetlosivá
1409.80 €
Do obchodu
Naša záhradná sedacia súprava ponúka priestranné posedenie a zároveň dodáva vašej záhrade alebo terase moderný štýl. Sada záhradného nábytku je vyrobená z... Celý popis
Popis
Naša záhradná sedacia súprava ponúka priestranné posedenie a zároveň dodáva vašej záhrade alebo terase moderný štýl.
Sada záhradného nábytku je vyrobená z plastu (polywood) a hliníka s práškovým nástrekom. Zostaviť si ju môžete podľa potreby. Súčasťou balenia sú aj podušky, ktoré vám poskytnú mimoriadne pohodlie a sú zaistené na suchý zips.
Farba:hnedá / tmavosváhnedá / svetlosivá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polywood / látka (100% polyester) / hliník
Rozmery stolíka:šírka: 90 cmhĺbka: 70 cmvýška: 37 cm
Rozmery pohovky:šírka: 167 cmhĺbka: 72 cmvýška: 68 cm
šírka sedu: 132 cmhĺbka sedu: 67 cmvýška sedu: 40 cm
Rozmery rohovej pohovky:šírka: 67 cmhĺbka: 67 cmvýška: 68 cm
výška opierky chrbta: 44 cmhrúbka podušiek: 10 cm
Hmotnosť:51 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 2 x pohovka, 1 x rohová pohovka, 5 x poduška na sedák, 6 x poduška na operadlo
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| HMOTNOSŤ | 51 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 67 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 167 cm |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA SEDU | 40 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 90 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 67 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 167 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 68 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 2x pohovka |
| OBSAH SETU | 5x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 1x rohový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 6x poduška na operadlo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| MATERIÁL | Hliník |
| MATERIÁL | Polywood |
| VÝŠKA | 68 cm |
| VÝŠKA | 37 cm |
| VÝŠKA STOLA | 37 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 67 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| HĹBKA | 72 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 67 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 72 cm |
| MATERIÁL DOSKY | Polywood |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlosivá |
| Hmotnosť | 51000.000g |