Záhradná sedacia súprava 4 ks sivá / čierna Dekorhome
831.30 €
Do obchodu
Naše elegantná, veľmi pohodlná sedacia súprava sa stane vyhľadávaným miestom na vašej záhrade alebo terase. Kompletné záhradná sedacia súprava s jedálenským... Celý popis
Popis
Naše elegantná, veľmi pohodlná sedacia súprava sa stane vyhľadávaným miestom na vašej záhrade alebo terase. Kompletné záhradná sedacia súprava s jedálenským stolom, mäkkými poduškami a vankúšmi je ideálny pre stolovanie pod šírym nebom alebo pre príjemnú relaxáciu na čerstvom vzduchu.
Táto sedacia súprava, vyrobená z vodeodolného a klimaticky odolného PE ratanu, sa ľahko čistí, je odolná a vhodná pre vonkajšie použitie. Súprava má pevný rám z vysoko odolnej ocele s práškovým nástrekom. Stolná doska z tvrdeného skla je veľmi pevná a ľahko sa čistí. Súčasťou sedacie súpravy sú pohodlné podušky a vankúše. Ich polyesterové poťahy so zipsami možno jednoducho sňať a vyprať. Táto ratanová sedacia súprava je ľahká, takže ju môžete ľahko premiestňovať a prispôsobovať vašim momentálnym potrebám. Zostavenie súpravy je jednoduché.
Balenie obsahuje 1 pohovku v tvare písmena "L", 1 stôl, 2 taburety, 7 vankúšikov a 5 podušiek. Poznámka: Odporúčame vám súpravu za dažďa, snehu a mrazu prikryť.
Farba:sivá / tmavosivá / čierna
Materiál:polyratan / oceľ / tvrdené sklo / látka (100% polyester)
Rozmery stola:šírka: 120 cmhĺbka: 70 cmvýška: 65 cm
hrúbka dosky: 5 mm
Rozmery taburetu:šírka: 40 cmhĺbka: 40 cmvýška: 35 cm
Rozmery pohovky:šírka: 220 cmhĺbka: 172 cmvýška: 82 cm
hĺbka sedu: 50 cmvýška sedu: 35 cm
hrúbka podušiek: 5 cmhrúbka vankúšov: 10 cm
Hmotnosť:56 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ŠÍRKA | 220 cm |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 2x taburet |
| OBSAH SETU | 7x vankúš |
| OBSAH SETU | 5x poduška na sedák |
| HĹBKA STOLU | 70 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 35 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 40 cm |
| HĹBKA TABURETU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| VÝŠKA STOLA | 65 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 120 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 82 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ŠÍRKA POHOVKY | 220 cm |
| HMOTNOSŤ | 56 kg |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| HĹBKA | 172 cm |
| VÝŠKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 172 cm |
| Hmotnosť | 55980.000g |