Záhradná sedacia súprava 4 ks polyratan Dekorhome Hnedá
269.70 €
Do obchodu
Táto ratanová záhradná sedacia súprava sa stane skvelým doplnkom a dodá vašej terase alebo záhrade moderný štýl a elegantný dizajn.Sedacia súprava je vyrobená... Celý popis
Popis
Táto ratanová záhradná sedacia súprava sa stane skvelým doplnkom a dodá vašej terase alebo záhrade moderný štýl a elegantný dizajn.Sedacia súprava je vyrobená z klimaticky odolného PE ratanu, ktorý sa ľahko čistí, je odolný voči opotrebeniu a vhodný pre každodenné používanie. Rám z práškovo lakovanej ocele pohovky, stoličiek a stola zaisťuje nábytku výbornú pevnosť a dlhú životnosť. Konštrukcia tejto súpravy je tiež ľahká, takže ju môžete bez námahy presúvať z miesta na miesto.Súčasťou balenia sú aj pohodlné, silne polstrované podušky na sedáky so snímateľnými a prateľným poťahy.Jednoduchá montáž. Odporúčame set za dažďa, snehu alebo mrazu prikryť.Balenie obsahuje: 1x dvojsedačka, 2x kreslo, 1x konferenčný stolík, 3x poduška na sedadlo.Farba:hnedá / krémovo biela (poduška)čierna / čiernasivá / tmavosiváVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:PE ratan / oceľ / tvrdené sklo / 100% polyesterRozmery 2miestnej pohovky:šírka: 103 cmhĺbka: 58 cmvýška: 81 cmRozmery kresla:šírka: 59 cmhĺbka: 58 cmvýška: 81 cmRozmery stola:šírka: 60 cmhloibka: 40 cmvýška: 36 cmhrúbka sklenenej dosky: 5 mmhrúbka podušky na sedák: 4 cmhmotnosť:27,5 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 3x poduška na sedák |
| ŠÍRKA KRESLA | 59 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 81 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| ŠÍRKA | 103 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| VÝŠKA | 36 cm |
| VÝŠKA STOLA | 36 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 60 cm |
| HĹBKA STOLU | 40 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA KRESLA | 58 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| VÝŠKA POHOVKY | 81 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| SNÍMATEĽNÝ POŤAH | Áno |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 27,5 kg |
| OPIERKY RUK | Áno |
| HĹBKA POHOVKY | 58 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 103 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 27500.000g |