Záhradná sedacia súprava 4 ks Dekorhome Hnedá
576.70 €
Do obchodu
Táto ratanová sedacia súprava v sebe spája štýl a praktickosť a stane sa vyhľadávanou a pôsobivou dominantou vašej záhrady alebo terasy. Celý set nábytku je... Celý popis
Popis
Táto ratanová sedacia súprava v sebe spája štýl a praktickosť a stane sa vyhľadávanou a pôsobivou dominantou vašej záhrady alebo terasy. Celý set nábytku je designovaný pre dlhé roky používania vonku.
Vďaka použitému ratanu, odolnému voči vode a poveternostným vplyvom, sa táto sedacia súprava ľahko čistí a je dostatočne rezistentná na každodenné použitie. Sedačka má pevné rámy z ocele s práškovým nástrekom. Zároveň má nízku hmotnosť, takže je ľahké ju premiestňovať. Nepremokavý úložný box poskytuje ideálny priestor na ukladanie vašich diek, vankúšov, hračiek, kníh a ďalších vecí, ktoré by sa inak povaľovali okolo.
Silné odnímateľné podušky a vankúše, plnené bavlnenými vláknami, sú veľmi pohodlné. Ich ľahko čistiteľné polyesterové poťahy so skrytými zipsami sa dajú sňať a vyprať. Tento modulárny set ratanového nábytku je veľmi flexibilný a môžete ju ľahko premiestňovať a prispôsobovať každému prostrediu!
Farba:hnedáčiernasivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / oceľ s práškovým nástrekom / látka (100% polyester) / sklo
Rozmery stola:šírka: 56 cmhĺbka: 56 cmvýška: 30 cm
Rozmery dvojmiestnej pohovky :šírka: 118 cmhĺbka: 60 cmvýška: 64 cm
výška sedu (bez podušky): 25 cm
hrúbka podušky: 6 cmrozmery vankúša: 40 x 40 cm
Rozmery úložného boxu:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 64 cm
Hmotnosť:47 kg
Balenie obsahuje: 2 x dvojmiestna pohovka, 1 x konferenčný stolík, 1 x úložný box s nepremokavým vrecom, 2 x poduška na sedák, 4 x poduška na operadlo a 4 x vankúš
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Praktický |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 47 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| ŠÍRKA | 118 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 64 cm |
| HĹBKA STOLU | 56 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 56 cm |
| OBSAH SETU | 2x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x úložný box |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 4x vankúš |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 4x poduška na operadlo |
| VÝŠKA SEDU | 25 cm |
| VÝŠKA STOLA | 30 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 118 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| VÝŠKA | 64 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA POHOVKY | 60 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 46350.000g |