Záhradná sedacia súprava 4 ks Dekorhome Čierna / biela
466.00 €
Do obchodu
Táto ratanová záhradná rohová sedacia súprava sa stane skvelým doplnkom vášho vonkajšieho obytného priestoru. Pridá vám do vašej terasy, balkóna alebo záhrady... Celý popis
Popis
Táto ratanová záhradná rohová sedacia súprava sa stane skvelým doplnkom vášho vonkajšieho obytného priestoru. Pridá vám do vašej terasy, balkóna alebo záhrady moderného štýl a elegantný dizajn.
Ľahko umývateľná a odolná záhradná súprava nábytku je vyrobená z odolného a vodeodolného PE ratanu, takže je vhodná na každodenné použitie v exteriéri. Oceľové rámy s práškovým nástrekom robia súpravu veľmi robustnú a odolnú. Vďaka ľahkej konštrukcii ju možno ľahko premiestňovať.
Táto sada je dodávaná s veľmi pohodlnými, silne polstrovanými vankúšikmi a poduškami. Obliečky na vankúše a podušky sú odnímateľné a umývateľné. Navyše môže byť jedna strana rohovej pohovky presunutá a sedadlo je možné nastaviť do troch rôznych úrovní pre najpohodlnejšiu polohu.
Poznámka: Odporúčame súpravu za dažďa, snehu a mrazu prikryť.
Farba:hnedá / krémováčierna / krémovásiváčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / oceľ s práškovým nástrekom / látka (100% polyester) / sklo
Rozmery stola:šírka: 80 cmhĺbka: 50 cmvýška: 30 cm
Rozmery rohovej pohovky:šírka: 187 cmhĺbka: 119 cmvýška: 58 cm
šírka sedu: 172 cmhĺbka sedu: 57 cmvýška sedu: 32 cm
Rozmery taburetu:šírka: 35 cmhĺbka: 35 cmvýška: 32 cm
hrúbka podušky: 5 cm
Hmotnosť:47 kg
Balenie obsahuje: 1 x rohová pohovka, 1 x konferenčný stolík, 2 x taburet, 4 x vankúš na operadlo, 6 x poduška na sedák
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 47 kg |
| TVAR | Štvorcový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| ŠÍRKA | 35 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 187 cm |
| VÝŠKA | 32 cm |
| VÝŠKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 67 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 80 cm |
| HĹBKA STOLU | 50 cm |
| OBSAH SETU | 2x taburet |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 4x vankúš |
| OBSAH SETU | 4x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 1x rohová pohovka |
| VÝŠKA SEDU | 32 cm |
| VÝŠKA STOLA | 30 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 58 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 50 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| HĹBKA | 119 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 35 cm |
| HĹBKA TABURETU | 35 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 32 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| ŠÍRKA POHOVKY | 187 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 172 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 119 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna / biela |
| Hmotnosť | 47200.000g |