Záhradná sedacia súprava 4 ks Dekorhome
318.50 €
Do obchodu
Oddýchnite si a užite si voľný čas s touto záhradnou sadou s poduškami! Tkanina má jednoduchý a čistý vzhľad a je priedušná a odolná.Operadlá a podrúčky... Celý popis
Popis
Oddýchnite si a užite si voľný čas s touto záhradnou sadou s poduškami! Tkanina má jednoduchý a čistý vzhľad a je priedušná a odolná.Operadlá a podrúčky dodávajú kreslám pre voľný čas väčšie pohodlie. Silne polstrované podušky poskytujú extra pohodlie. Pevná stolná doska ponúka množstvo miesta na občerstvenie a misy s ovocím alebo na vystavenie dekoratívnych či iných predmetov.Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame ho chrániť vodeodolnou plachtou.Farba:čiernaMateriál:PE ratan, textil (100% polyester) / pozinkovaná oceľ s práškovým nástrekom / sieťotlačové skloRozmery 2miestne pohovky:šírka: 106 cmhĺbka: 53 cmvýška: 74,5 cmšírka sedu: 100 cmhĺbka sedu: 47 cmRozmery kresla:šírka: 51,5 cmhĺbka: 53 cmvýška: 74,5 cmšírka sedu: 45 cmhĺbka sedu: 50,5 cmvýška podrúčiek od zeme: 54,5 cmvýška sedu: 33 cmRozmery stolíka:šírka: 80 cmhĺbka: 40 cmvýška: 38,5 cmHmotnosť:24 kgBalenie obsahuje: 1x stôl, 1x dvojmiestna pohovka, 2 x kreslo, 3x poduška
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 24 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 3x poduška na sedák |
| VÝŠKA KRESLA | 74,5 cm |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| HĹBKA SEDU | 50,5 cm |
| VÝŠKA | 74,5 cm |
| VÝŠKA | 38,5 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 80 cm |
| VÝŠKA SEDU | 33 cm |
| HĹBKA STOLU | 40 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| HĹBKA KRESLA | 53 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 106 cm |
| ŠÍRKA | 51,5 cm |
| VÝŠKA STOLA | 38,5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 100 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 51,5 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 74,5 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 53 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 106 cm |
| Hmotnosť | 23450.000g |