Záhradná sedacia súprava 4 ks D8685 polyratan Dekorhome
300.40 €
Do obchodu
Či už na záhrade, terase alebo balkóne – urobte si pohodlie v tomto elegantnom posedení až pre 4 osoby. Moderná polyratanová sedacia súprava sa skladá zo... Celý popis
Popis
Či už na záhrade, terase alebo balkóne – urobte si pohodlie v tomto elegantnom posedení až pre 4 osoby.
Moderná polyratanová sedacia súprava sa skladá zo stola, dvoch stoličiek a pohovky s odnímateľnými 5 cm silnými sedákmi.
Polyratan je odolný voči poveternostným vplyvom je odolný voči nečistotám, UV žiareniu a obzvlášť ľahko sa udržuje. Vďaka tomu je sedacia súprava vhodná do interiéru aj exteriéru. Antracitové poťahy sú vybavené praktickým skrytým zipsom, možno ich ľahko sňať a prať v práčke na 30 ° C, pokiaľ sú silne znečistené.
Konferenčný stolík má dosku vyrobenú z matného tvrdeného skla o sile 0,5 cm.
Robustná základňa z pozinkovanej ocele s práškovým nástrekom je obzvlášť odolná voči poveternostným vplyvom, trvanlivá a zaisťuje optimálnu stabilitu.
Poznámka: Odporúčame súpravu za dažďa, snehu a mrazu prikryť, aby vám dlhšie vydržala.
Farba:sivá / antracit
Materiál:polyratan / práškovo lakovaná oceľ / látka (100% polyester) / tvrdené sklo
Rozmery pohovky:šírka: 107 cmhĺbka: 55 cmvýška: 76 cm
hrúbka podsedáka: 5 cm
Rozmery kresla:šírka: 57 cmhĺbka: 55 cmvýška: 77 cm
Rozmery stolíka:šírka: 76 cmhĺbka: 41 cmvýška: 40 cm
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje:1 x pohovka2 x kreslo1 x konferenčný stolík4 x poduška na sedák1 x montážny návod a montážny materiál
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Antracit |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 4x poduška na sedák |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| ŠÍRKA | 76 cm |
| ŠÍRKA | 107 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 41 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| Hmotnosť | 50000.000g |