Záhradná sedacia súprava 4 ks BARBORA Dekorhome Krémová
436.50 €
Do obchodu
Táto drevená záhradná sedacia súprava je perfektnou kombináciou štýlu a funkčnosti. S touto súpravou na záhrade si môžete užívať chvíle odpočinku a relaxácie... Celý popis
Popis
Táto drevená záhradná sedacia súprava je perfektnou kombináciou štýlu a funkčnosti. S touto súpravou na záhrade si môžete užívať chvíle odpočinku a relaxácie s rodinou a priateľmi.
Rám z masívneho akáciového dreva je pevný, odolný a má dlhú životnosť. Drevo je napustené olejom, sedacia súprava je preto vhodná aj na vonkajšie použitie. Odnímateľné podušky na sedáky a operadlá sú silne polstrované, takže sa vám na nich bude nesmierne dobre sedieť. Súčasťou balenia je aj konferenčný stolík v unikátnom latkovom prevedení. Nevšedný modulárny dizajn vám umožní všetky diely prestavovať a upravovať podľa momentálnych potrieb.
Táto sedacia súprava sa zaručene stane ústredným bodom vašej záhrady alebo terasy.
Túto sadu je možné kombinovať s ďalšími produktmi v našom obchode, aby si zákazník mohol zostaviť vlastnú sedaciu súpravu.
Farba:krémovásivá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne akáciové drevo s olejovou povrchovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozmery stolíka / taburetu:šírka: 68 cmhĺbka: 68 cmvýška: 29 cm
Rozmery stredovej pohovky:šírka: 68 cmhĺbka: 70 cmvýška: 60 cm
Rozmery rohovej pohovky:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 60 cm
hrúbka púdšok: 6 / 10 cm
Hmotnosť:37,2 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 1 x podnožka, 1 x stredová pohovka, 1 x rohová pohovka, 3 x poduška na sedák, 3 x vankúš na operadlo
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| TVAR | Štvorcový |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| OBSAH SETU | 1x taburet |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 1x rohový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 1x stredový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 3x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 3x poduška na operadlo |
| VÝŠKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 29 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| HĹBKA | 68 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| VÝŠKA SEDU | 29 cm |
| HMOTNOSŤ | 37,2 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Krémová |
| Hmotnosť | 37200.000g |