Záhradná sedacia súprava 4 ks APOLENA Dekorhome Čierna / biela
419.20 €
Do obchodu
Táto ratanová sedacia súprava v sebe spája štýl a praktickosť a stane sa ústredným prvkom vašej záhrady alebo terasy. Celý set nábytku je určený pre celoročné... Celý popis
Popis
Táto ratanová sedacia súprava v sebe spája štýl a praktickosť a stane sa ústredným prvkom vašej záhrady alebo terasy. Celý set nábytku je určený pre celoročné používanie vonku.
Pretože je vyrobená z nepremokavého PE ratanu, odolného voči poveternostným vplyvom, dá sa táto sedacia súprava ľahko čistiť, je vysoko odolná a vhodná pre každodenné použitie. Sedacia súprava je opatrená robustnými oceľovými rámami, ošetrenými práškovým lakom, ktoré sú vysoko odolné. Má aj nízku hmotnosť a je modulárny, takže je dokonale prispôsobivá a môžete ju ľahko premiestňovať podľa svojich potrieb. Silné vyberateľné matrace sú veľmi pohodlné.
Balenie obsahuje 1 rohovú pohovku, 1 stredovú pohovku, 1 taburet, 1 čajový stolík, 3 podušky na sedadlo a 3 podušky na operadla. Poznámka: Odporúčame súpravu za dažďa, snehu a mrazu prikryť.
Farba:hnedá / krémovásivá / tmavosiváčierna / krémováčierna / čierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:polyratan / oceľ / látka (100% polyester) / sklo
Rozmery stredovej pohovky:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 52,5 cm
hrúbka podušiek: 6 cm
Rozmery rohové pohovky:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 52,5 cm
Rozmery podnožky:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 26 cm
Rozmery stolíka:šírka: 74 cmhĺbka: 74 cmvýška: 26 cm
Hmotnosť:36 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 36 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 74 cm |
| ŠÍRKA POHOVKY | 70 cm |
| OBSAH SETU | 1x taburet |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 1x rohový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 1x stredový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 3x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 3x poduška na operadlo |
| ŠÍRKA STOLA | 74 cm |
| HĹBKA STOLU | 74 cm |
| VÝŠKA | 26 cm |
| VÝŠKA | 52,5 cm |
| HĹBKA | 74 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 26 cm |
| HĹBKA POHOVKY | 70 cm |
| VÝŠKA STOLA | 26 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 70 cm |
| HĹBKA TABURETU | 70 cm |
| VÝŠKA POHOVKY | 52,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna / biela |
| Hmotnosť | 35900.000g |