Záhradná sedacia súprava 4 ks Antracit
582.80 €
Do obchodu
Naša záhradná sedacia súprava ponúka priestranné posedenie a zároveň dodáva vašej záhrade alebo terase moderný štýl.Súprava záhradného nábytku je vyrobená z... Celý popis
Popis
Naša záhradná sedacia súprava ponúka priestranné posedenie a zároveň dodáva vašej záhrade alebo terase moderný štýl.Súprava záhradného nábytku je vyrobená z polyratanu. Skladá sa z pohovky, dvoch kresiel a stola so sklenenou doskou Súčasťou balenia sú aj podušky, ktoré vám poskytnú mimoriadne pohodlie a sú zaistené na suchý zips.Farba:antracithnedáVýber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.Materiál:polyratan/látka (100% polyester)Rozmery stolíka:šírka: 90 cmhĺbka: 55 cmvýška: 43 cmRozmery kresla:šírka: 65 cmhĺbka: 54 cmvýška: 76 cmšírka sedu: 55 cmhĺbka sedu: 50 cmvýška sedu: 37 cmRozmery lavice:šírka: 122 cmhĺbka: 56 cmvýška: 76 cmvýška opierky chrbta: 50 cmhrúbka podušiek: 7 cmHmotnosť:53 kgDodávané v demonte.Balenie obsahuje: 1 x stôl, 1 x lavica, 2 x kreslo, 3 x poduška na sedák, 4 x poduška na operadlo
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| VÝŠKA STOLA | 76 cm |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 53 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Antracit |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 1x lavica |
| OBSAH SETU | 4x poduška na operadlo |
| OBSAH SETU | 3x poduška na sedák |
| ŠÍRKA KRESLA | 65 cm |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 122 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 90 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 76 cm |
| VÝŠKA SEDU | 37 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA KRESLA | 54 cm |
| HĹBKA | 54 cm |
| HĹBKA | 56 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| VÝŠKA | 37 cm |
| HĹBKA STOLU | 54 cm |
| HĹBKA LAVICE | 56 cm |
| VÝŠKA LAVICE | 76 cm |
| ŠÍRKA LAVICE | 122 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Antracit |
| Hmotnosť | 52500.000g |