Záhradná sedacia súprava 3ks plast / látka Dekorhome Antracit
347.10 €
Do obchodu
Táto 3dielna záhradná sedacia súprava vám na záhrade alebo na terase poskytne ideálne miesto, kde si môžete s rodinou a priateľmi oddýchnuť a užívať si... Celý popis
Popis
Táto 3dielna záhradná sedacia súprava vám na záhrade alebo na terase poskytne ideálne miesto, kde si môžete s rodinou a priateľmi oddýchnuť a užívať si slniečka.
Sedacia súprava je vyrobená z trvanlivého plastu, ktorý skvele vzdoruje poveternostným vplyvom a nevyžaduje žiadnu údržbu, je teda mimoriadne odolná a môžete ju pokojne používať každý deň. Silne polstrované podušky vám pri odpočinku zaistia maximálne pohodlie. Všetky časti súpravy majú tiež nízku hmotnosť, takže ich je možné bez námahy presúvať z miesta na miesto.
Montáž nie je potrebná.
Farba:biela / hnedáantracit / hnedá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:plast / látka
Rozmery stola:šírka: 78 cmhĺbka: 78 cmvýška: 31 cm
Rozmery stoličky:šírka: 78 cmhĺbka: 78 cmvýška: 70 cm
hĺbka sedu: 56 cmvýška sedu: 31 cm
hrúbka podušky: 4 cm
Hmotnosť:30 kg
Balenie obsahuje:1x stôl2x kreslo2x poduška
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| HMOTNOSŤ | 30 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| VÝŠKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 31 cm |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| ŠÍRKA | 78 cm |
| HĹBKA | 78 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Antracit |
| Hmotnosť | 30000.000g |