Záhradná sedacia súprava 3ks akácie Dekorhome Hnedá / krémová
577.90 €
Do obchodu
Set dreveného záhradného posedenia zaujme svojim vintage štýlom a je špeciálne designovaný pre vašu záhradu, terasu alebo iné vonkajšie bývanie. Set... Celý popis
Popis
Set dreveného záhradného posedenia zaujme svojim vintage štýlom a je špeciálne designovaný pre vašu záhradu, terasu alebo iné vonkajšie bývanie.
Set záhradného nábytku je zhotovený z masívneho akáciového dreva s olejovou úpravou, je stabilný a má dlhú životnosť. Tučné podušky na sedák a operadlo poskytujú mäkké posedenie. Konferenčný stolík s masívnou drevenou stolovou doskou s lamelovým designom poslúži ako perfektná odkladacia plocha pre vaše občerstvenie, misy s ovocím, dekoratívne predmety a ďalšie nevyhnutnosti. Na lavičke s ľahko zaobleným operadlom a lakťovými opierkami sa veľmi pohodlne sedí.
Dôležité upozornenie: Farby a odtiene dreva sa môžu líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.Farba:akácia / krémováakácia / tmavosiváakácie (bez podušiek)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne akáciové drevo s povrchovou olejovou úpravou / látka
Rozmery lavice:šírka: 119 cmhĺbka: 67 cmvýška: 83 cm
šírka sedu: 110 cmhĺbka sedu: 44,5 cmvýška sedu: 34 cm
Rozmery stola:šírka: 102 cmhĺbka: 50 cmvýška: 43 cm
Hmotnosť:39 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje:2x záhradné lavice1x stolík4x poduška na operadlo4x poduška na sedák
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA | 83 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| OBSAH SETU | 2x lavica |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 4x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 4x poduška na operadlo |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| HMOTNOSŤ | 39 kg |
| HĹBKA | 50 cm |
| HĹBKA | 67 cm |
| ŠÍRKA | 119 cm |
| ŠÍRKA | 102 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 110 cm |
| HĹBKA SEDU | 44,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá / krémová |
| Hmotnosť | 38900.000g |