Záhradná sedacia súprava 3 ks VERONIKA Dekorhome Sivá
308.60 €
Do obchodu
Vytvorte si harmonické a pôsobivé záhradné posedenie, o akom ste vždy snívali, s našou záhradné sedacou súpravou. Doprajte si pohodová slnečnej popoludní... Celý popis
Popis
Vytvorte si harmonické a pôsobivé záhradné posedenie, o akom ste vždy snívali, s našou záhradné sedacou súpravou. Doprajte si pohodová slnečnej popoludní alebo letné večery s rodinou a priateľmi na tomto sete záhradného nábytku.
Záhradná sedacia súprava z PE ratanu nielen skvele odoláva vode a ďalším klimatickým vplyvom, ale tiež sa ľahko čistí a udržiava. Rám z práškovo lakovanej ocele jej navyše dodáva na stabilite a robustnosti.
Pohovky sú opatrené hrubými mäkkými poduškami, ktoré vám pri sedení zaistí maximálne pohodlie. Ich polyesterové poťahy sú pritom veľmi nenáročné na čistenie - stačí ich sňať a oprat. Vzhľadom k ľahkej konštrukcii a modulovému dizajnu môžete nábytok bez námahy prenášať, kam práve potrebujete.
Poznámka: Odporúčame súpravu v daždi, snehu a mrazu prikryť.
Farba:hnedá / krémovásivá / tmavosiváčierna / krémováčierna / čierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:polyratan / oceľ / látka (100% polyester)
Rozmery stredovej pohovky:šírka: 57 cmhĺbka: 69 cmvýška: 69 cm
Rozmery rohové pohovky:šírka: 69 cmhĺbka: 69 cmvýška: 69 cm
šírka sedu: 57 cmhĺbka sedu: 57 cmvýška sedu: 35 cm
Hmotnosť:20,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 20,5 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| HĹBKA SEDU | 57 cm |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| VÝŠKA SEDU | 35 cm |
| HĹBKA | 69 cm |
| OBSAH SETU | 1x rohový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 2x stredový diel pohovky |
| OBSAH SETU | 4x poduška na operadlo |
| OBSAH SETU | 3x poduška na sedák |
| ŠÍRKA SEDU | 57 cm |
| VÝŠKA | 69 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 20500.000g |